Korepetycje

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Korepetycje

Post autor: monka »

Przez naukę zdalną są mi potrzebne jakieś fajne korepetycje dla mojego dziecka i najlepiej, jeśli będą one online. Wiecie może, gdzie mam szukać pomocy i gdzie konkretnie się zgłosić? Jakieś pomysły? Pomocy!
szumiś

Re: Korepetycje

Post autor: szumiś »

To ja pochwalę się, że firma, w której pracuję chce przystąpić do takiego programu, jak https://www.benefittutor.pl/ , który polega na tym, że firma otrzymuje odpowiednią domenę, na niej logują się pracownicy i w odpowiednim czasie, zgodnie z harmonogramem ich dzieci mogą korzystać z korepetycji online. Wydaje mi się to idealnym rozwiązaniem.
Bartaś

Re: Korepetycje

Post autor: Bartaś »

Niestety. Z tą nauką zdalną są same kłopoty. Synowi również będą potrzebne korepetycje z matematyki i fizyki. Nie może się niestety odnaleźć. Znalazłem mu już kalkulator z przelicznikami jednostek https://rozmiary.com.pl/kiloniuton/ do zadań, więc jeden problem mamy z głowy. Jednak młody martwi się, że popsuje sobie znacznie średnią. Także szukamy kogoś do pomocy na kilka godzin w tygodniu. Chętnie przyjmę namiar na kogoś sprawdzonego byleby nie online.
ODPOWIEDZ