Kancelaria

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2019, 17:55

Kancelaria

Post autor: MartinBic »

Niedawno straciła bliskiego. Zostałam pozwana o zachowek. Niestety sprawa nie jest najprzyjemniejsza dla mnie bo o zachowek kłócić się chce mój brak – nigdy nie interesujący się ani rodzicami ani tym co się u nich dzieje. Sprawa jest o tyle problematyczna, że ja nie chcę się kłócić i chciałabym dojść do porozumienia. Coś tam czytam i czytam, na tych stronach różnych Kancelarii i tutaj uzyskałam info, że zachowek się przedawnia z upływem 5 lat od śmierci. Ale jak to liczyć? Jak Sprawa się skończy na przykład za 2 lata (a mama zmarła 3 lata temu) to wtedy brat nie dostanie nic?
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Kancelaria

Post autor: pati »

Bardzo dobre zdanie mam o kancelarii adwokackiej Węgłowski ze Szczecina. Znajoma mi ich poleciła i faktycznie można na nich polegać. Moja sprawa dotyczyła podziału majątku, tu konieczny był adwokat. Sama bym sobie nie poradziła. Barbara Węgłowska od początku prowadziła sprawę, świetny adwokat i taka kontaktowa i przystępna osoba. Takie cechy też są ważne.
Awatar użytkownika
Grześko
Posty: 16
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:25

Re: Kancelaria

Post autor: Grześko »

Nam przy sprawach spadkowych po teściu, pomagała pani Magdalena Adamczewska - www.adamczewska.com.pl. Specjalizuje się ona od lat w prawie spadkowym i na pewno będzie ci w stanie pomóc i odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania oraz tak pokierować sprawą by zakończyła się po twojej myśli. Jest ona także mediatorem z wszystkimi uprawnieniami, więc może uda wam się z bratem dogadać bez rozprawy sądowej dzięki jej pomocy. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Kancelaria

Post autor: kostka9 »

Po wypadku w pracy jaki miał mój mąż trzeba było się oczywiście strać o odszkodowanie. Samemu to nie ma się doświadczenia, bo skąd. Dlatego woleliśmy zgłosić się do kancelarii Eventum Odszkodowania w Poznaniu i polegać po prostu na profesjonalistach. Od wielu lat specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań, wnikliwie oceniają co można jeszcze zrobić. Bardzo byliśmy zadowoleni z ich pomocy.
Awatar użytkownika
Ramona97
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:52

Re: Kancelaria

Post autor: Ramona97 »

Mam super prawnika do polecenia https://adwokat-russek.pl/oferta/prawo-spadkowe/, profesjonalista, załatwił sprawę do końca, jestem bardzo zadowolona. :)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Kancelaria

Post autor: monka »

Ciężko jest znaleźć godną zaufania kancelarię, w której naprawdę rzetelnie zajmą się Twoją sprawą. Spokojnie można zaufać Wrocławskiej Kancelarii Adwokackiej. Polecam zapoznać się z jej ofertą i skontaktować, jeśli świadczą takie usługi, jakie są Tobie potrzebne.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Kancelaria

Post autor: norva »

Jak potrzebujecie rzetelnej pomocy prawnej, to zdecydowanie warto, byście zwrócili się o pomoc do kancelarii adwokackiej adwokatów Aleksandry Trzaska-Paszek i Adama Paszek z Jaworzna https://www.adwokat-jaworzno.pl/prawo-cywilne.html. Oni nieraz nam pomagali, mają korzystne ceny i są w pełni profesjonalni. To duet, który poradzi sobie z każdą sprawą z ich zakresu działalności, posiadają doświadczenie i są kompetentni, polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Kancelaria

Post autor: tenzly »

Trzeba skonsultować się z doświadczonym prawnikiem, jest to bardzo ważne według mnie. Zobaczcie sobie tu może firmę http://adwokat-nawojski.pl i ich pomoc. Kompleksowo zajmują się pomoc prawną, także i dla firm
bałagansięrobi

Re: Kancelaria

Post autor: bałagansięrobi »

W sprawach karnych sprawdzi się ta kancelaria z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , kiedy dochodzi do aresztowania lub zatrzymania można liczyć na pomoc o każdej porze dnia i nocy. Działają oraz razu na miejscu, nie wysyłają aplikantów, pomoc jest więc dużo bardziej skuteczna. Warto wybierać właśnie takie doświadczone kancelarie, stawki mają naprawdę bardzo uczciwe.
festeró

Re: Kancelaria

Post autor: festeró »

Jak byś potrzebował kancelarii od prawa budowlanego to koniecznie zgłoś się http://kancelarialuczak.pl/ . Ta kancelaria z Warszawy udzieliła mi stosownej i fachowej pomocy.
adaś23666

Re: Kancelaria

Post autor: adaś23666 »

Wybierając się do kancelarii prawnej musimy pamiętać, że nie zawsze da sie pomóc klientowi. W przypadku osób, które prowadziły auto pod wpływem są małe szanse na wygraną sprawę. Na https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/warszawa/ znajdziecie ciekawy artykuł na temat konsekwencji jazdy pod wpływem alkoholu.
Bryś

Re: Kancelaria

Post autor: Bryś »

Każda sprawa powinna być potraktowana indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Tylko w ten sposób adwokat może pomóc nam w sposób odpowiedni. To musi być specjalista w danej dziedzinie.
ginamó

Re: Kancelaria

Post autor: ginamó »

Jak byś poszukiwał kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie budowlanym to odsyłam do http://kancelarialuczak.pl/ . Udzielili mi ogromnego wsparcia na tym polu, bez pomocy profesjonalistów byłoby ciężko.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Kancelaria

Post autor: Kaja »

Kancelarii prawnych nie brakuje, ale wiele zależeć będzie także od danej sprawy i zakresu prawa. Gdy na przykład dotyczy to spraw rodzinnych, jak choćby odwiedzin dziecka w rodzinie zastępczej, zobacz tu, jak to działa. Prawo rodzinne mimo wszystko jest mało znane, a można znaleźć kancelarie, które się w nim specjalizują.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Kancelaria

Post autor: layne »

Obsługa prawną naszej firmy zajmuje się Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Leciński https://www.lecinski.pl/oferta/obsluga-firm z Torunia. To rzetelny specjalista, z którym współpracujemy od kilku lat. Ma korzystne stawki cenowe, szeroki zakres usług, profesjonalnie i szybko działa, kiedy faktycznie mamy jakieś problemy czy zagwozdki prawne. To rzetelny specjalista, naprawdę wybór tej kancelarii to był strzał w dziesiątkę, polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ