Jakie szkolenia?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Józia

Jakie szkolenia?

Post autor: Józia »

Szkolenia laboratoryjne - czyli jak laboratoria podnoszą swoje kwalifikacje. Jestem wielkim zwolennikiem szkoleń. Wielkim zwolennikiem ciągłego rozwoju. A Wy?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Walkowa »

Jeśli nie wiecie, na jakie szkolenia się zdecydować, to sądzę, że w wyborze może Wam pomóc poradnik na stronie internetowej http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup ... nwestowac/. Dowiecie się z niego właśnie, w jakie kursy najbardziej opłaca się inwestować w dzisiejszych czasach ;)
ęfxgh

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: ęfxgh »

Co do szkoleń to ja teraz tutaj https://cgwisdom.pl/ wykupiłem sobie szkolenia z grafiki projektowej, grafika to moja pasja i chcę się nauczyć wszystkiego co z nią związane. Zamierzam w przyszłości pracować w tym zawodzie, kursy które tam mają wiele mnie uczą, to była dobra decyzja.
Awatar użytkownika
Zołza
Posty: 52
Rejestracja: 06 lut 2020, 12:26

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Zołza »

Przeglądając internet trafiłam na bardzo ciekawe informacje dotyczące webinarium z udziałem Michael J.Behe https://granicaewolucji.pl/ . Jest on autorem książki „Granica ewolucji”, która wkrótce będzie opublikowana przez wydawnictwo Fundacji En Arche. Jestem bardzo ciekawa tego wykładu i szerokiej wiedzy związanej z tym tematem. Może również Was zainteresuje?
kęk

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: kęk »

Moim zdaniem szkolenia to najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Polecam szkolenia w budownictwie szczególności . Fajny jest kurs na montera rusztowań. Dzięki którym można poznać wszystkie reguły i tajniki zagadnień związanych ze zmianą organizacji ruchu. Zapewniają opiekę wysoko wykwalifikowanych ludzi.


kurs montera rusztowań
Łucja_058

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Łucja_058 »

Walkowa pisze: ↑27 wrz 2020, 7:25 Jeśli nie wiecie, na jakie szkolenia się zdecydować, to sądzę, że w wyborze może Wam pomóc poradnik na stronie internetowej http://www.odtj.net/pojazdy-uprzywilejowane/. Dowiecie się z niego właśnie, w jakie kursy najbardziej opłaca się inwestować w dzisiejszych czasach ;)
Byłam na takim szkoleniu w tamtym roku i z czystym sercem polecam. Pracę można dostać od ręki. Świetna sprawa!
Wąsacz.017

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Wąsacz.017 »

ęfxgh pisze: ↑08 paź 2020, 16:45 Co do szkoleń to ja teraz tutaj http://www.pojazdy-uprzywilejowane.pl/ to moja pasja i chcę się nauczyć wszystkiego co z nią związane. Zamierzam w przyszłości pracować w tym zawodzie, kursy które tam mają wiele mnie uczą, to była dobra decyzja.
Według mnie warto się zapisać. Bez stresu wszystko pozdawane, a to dlatego że świetnie mnie przygotowali. Instruktorzy fantastycznie tłumaczą!
Maksymilianęk024

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Maksymilianęk024 »

Niestety odkąd jestem na własnej działalności, a nie na etacie to niestety nie chodzę na takie szkolenia, bo po prostu nie mam na to czasu. Wcześniej średnio raz na dwa miesiące mój szef wysyłał mnie na różne szkolenia czy kursy. Myślę, że trzeba tak wspierać swoich pracowników.
Elżbieta10

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Elżbieta10 »

Wiesz, umiejętności można mieć wiele, ale zdecydowanie tą najcenniejszą w biznesie jest umiejętność języka. Najlepiej takiego, który jest potrzebny czyli np kurs niemieckiego dla firm warszawa :D Szkolenie to bardzo ważna rzecz w firmie, bo bez rozwoju pracowników nie możemy liczyć na większe zyski niż do tej pory...
Santoś

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Santoś »

To, na jakie szkolenie się zdecydujemy zależy od wielu czynników. Przede wszystkim, najważniejsze jest to, czy chcemy doszkalać się z zakresu naszego hobby, czy może wykonywanego zawodu. Jasne, że idealnym jest, że łączy się jedno z drugim. Ja mam to szczęście, że własnie tak jest w moim przypadku, jestem fizjoterapeutą i trenerem personalnym i jeśli o szkolenia chodzi, to planuję pójść niedługo na to, z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ kojarzycie?
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: lidia »

Mój mąż jest obcokrajowcem, to Anglik, który z językiem polskim praktycznie nie miał do czynienia. Aby nauczyć się naszego jeżyka, zaczął się uczęszczać na indywidualne lekcje języka polskiego online w firmie Makilen - Szkoła języka polskiego i języków obcych https://www.makilen.pl/kursy/kursy-indywidualne. Idzie mu świetnie, ten kurs jest dopasowany do jego poziomu, ma świetnie przygotowane lekcje z lektorem. Cenowy mają korzystne, polecam.
Waldemaręk924

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Waldemaręk924 »

Szczerze mówiąc to nie wiem czego konkretnie oczekujesz od takich szkoleń. Moim zdaniem teraz to jest dużo różnych możliwości i wszystko zależy od tego co potrzebujemy do pracy albo do rekrutacji. Ja na przykład potrzebuję wyspecjalizować się w arkuszach kalkulacyjnych, więc wybiorę kurs excela http://www.szkolenieexcel.pl/. To powinno dać mi odpowiednią wiedzę :)
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: alutka90 »

Witam,co sądzicie o szkoleniach? Czy warto z nich korzystac w obecnym ciezkim czasie? Myslalam o tym https://leadership-center.pl/scrummaster/ Co sądzicie ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i poradami,zalezy mi na tym,by cały czas się rozwijać,pozdrawiam.
Łukaszek

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Łukaszek »

Macie może uprawnienia na wózki widłowe? Kraków mnie interesuje, gdzie można tam nabyć takie? Szukam w sieci, trochę tego jest, wybrałem http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ki-widlowe bo jakoś tak najwięcej dobrych opinii mieli. Czy ktoś wie jak w tych czasach są tam szkolenia przeprowadzane?
Cvih9dyhą

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Cvih9dyhą »

Zołza pisze: ↑19 paź 2020, 16:28 Przeglądając internet trafiłam na bardzo ciekawe informacje dotyczące webinarium z udziałem Michael J.Behe . Jest on autorem książki „Granica ewolucji”, która wkrótce będzie opublikowana przez wydawnictwo Fundacji En Arche. Jestem bardzo ciekawa tego wykładu i szerokiej wiedzy związanej z tym tematem. Może również Was zainteresuje?
oczywiście ją polecam.
-
https://pawlovski.pl/pozycjonowanie-stron-cennik-seo/
Bartoszęk9294

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Bartoszęk9294 »

Moim zdaniem każdy powinien decydować się na takie szkolenia, które uważa że przydadzą mu się w trakcie jego pracy zawodowej. Ja teraz pracuje w firmie zajmującą się organizacją różnych eventów, z racji tego co jakiś czas zapisuję się na szkolenia z zakresu zarządzania projektami.
Banaś

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Banaś »

Mi dzięki szkoleniom udało się przebranżowić i znaleźć pracę w branży budowlanej. Korzystałem ze szkoleń dla operatorów maszyn budowlanych organizowanych przez firma Oświata Lingwista - https://solidneszkolenia.pl/ i mogę polecić ich usługi. Centrum Szkoleń Zawodowych, gdzie odbywał się kurs ma doświadczonych instruktorów, którzy dbają o wysoki poziom szkoleń, ale również o bezpieczeństwo kursantów i dobrą atmosferę. Ze szkoleń mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy chcące doszkolić swoich pracowników. Firma ma duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń i kursów z obsługi maszyn budowlanych, spawalniczych i z obsługi wózków widłowych. Z ich usług korzystają Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Pracy, Ośrodki Pomocy Społeczne.
karol444433255ąą

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: karol444433255ąą »

Ja zdecydowałem ,że na pewno skorzystam z bardzo dobrego szkolenia https://growth.town/produkt/strategic-t ... intensive/ . Każdemu polecam skorzystać z tego szkolenia. To naprawdę się opłaca. Mój kumpel z tego szkolenia skorzysta na pewno skorzysta.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Kaja »

Nie wiem jakie, rodzajów szkoleń jest wiele i wybór będzie raczej zależał od tego, co będzie nam odpowiadało i rzeczywiście się przyda w życiu. Szkolenia w końcu mają za zadanie podnieść nasze kwalifikacje zawodowe i pomóc w znalezieniu pracy, awansowaniu czy zmianie branży.
Wiłka

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Wiłka »

Warto uczestniczyć w szkoleniach, warto pogłębiać swoją wiedzę niezależnie od tego, w jakim zawodzie się pracuje, takie jest moje zdanie. Ja jestem stylistką brwi i rzęs, jeśli tylko mam okazję, uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. Bardzo lubię te, które prowadzi Pani Patrycja Zielińska, która jest właścicielką Warszawskiej Akademii Szkoleniowej Marki Secret Lashes, ale też laureatką wielu szkoleń i mistrzostw z tej dziedziny. Planuję wybrać się na szkolenie z metody Brow Henna https://patrycjazielinska.pl/szkolenia/
Aśka221

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Aśka221 »

Coraz bardziej popularne są szkolenia online. Ja osobiście wybrałam takie: https://akademiakosmetologii.com/pl/c/R ... Online/303 . Dzięki temu mam zamiar w przyszłości zmienić zawód :) Poza tym szkolenia takie są naprawdę dobrze zorganizowane i niczym nie odbiegają od tych stacjonarnych.
Anuśka

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Anuśka »

Mój brat chciałby uzyskać licencja ochrony. Czy znacie centra edukacyjne, które oferują różnego rodzaju kursy? Zależy mi na doświadczonej kadrze. Do tej pory znalazłam w Internecie Warszawskie Centrum Edukacyjne http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne
archieś

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: archieś »

Ja mam mieć założony w moim gabinecie fizjoterapeutycznym program do obsługi gabinetu lekarskiego i obawiam się, że nie będę w stanie łatwo się go nauczyć. Ja siebie znam i wiem, że to wcale takie łatwe znów nie jest. Stad wydaje mi się, że warto poszukiwać rozwiązań takich jak właśnie kursy z tego. Ktoś może próbował już? Jak szło?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: kasiakowa06 »

Bartoszęk9294 pisze: ↑23 mar 2021, 9:03 Moim zdaniem każdy powinien decydować się na takie szkolenia, które uważa że przydadzą mu się w trakcie jego pracy zawodowej. Ja teraz pracuje w firmie zajmującą się organizacją różnych eventów, z racji tego co jakiś czas zapisuję się na szkolenia z zakresu zarządzania projektami.
Zdecydowanie tak, choć fajnie czasem pouczyć się czegoś co jest Twoim hobby :) U mnie jest to fizjoterapia i mam chęć na kurs w słynnej szkole osteopatii https://www.stillacademy.pl/rekrutacja/
Obrazek
ODPOWIEDZ