Hazard

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mczayś

Re: Hazard

Post autor: mczayś »

Hazard całkowicie odpada, ale bardzo lubię gry komputerowe oraz planszówki. I skoro już mowa o grach, to ja jestem bardzo ciekaw, w jakie gry lubicie grać. U mnie najczęściej są to różne, ale ostatnio hitem jest gra LOL. Czytam też sobie różnie poradniki związane z tą grą i znajdziecie je sobie np. na stronie https://www.lolporadnik.pl/ . Sprawdźcie, skorzystajcie i dowiedzcie się, czy taka gra będzie dla Was odpowiednia. Ja lubię bardzo taką tematykę. Mnie się podoba, fajnie spędza się czas i można rozmawiać z innymi. Spodoba się Wam!
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Hazard

Post autor: monka »

Już samo słowo "hazard" brzmi poważnie. Zdecydowanie trzeba się na tym znać, aczkolwiek nie brakuje miłośników gier hazardowych. Po lekturze artykułu https://rafaljelen.pl/hazard-w-polsce/ mam na szeroko pojęty hazard całkiem inne spojrzenie. Bardzo ciekawie i rzetelnie opisana sytuacja kasyn w Polsce, warto przeczytać.
ODPOWIEDZ