Gdzie kupić wyposażenie baru?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Ri6hv11
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2020, 18:39

Re: Gdzie kupić wyposażenie baru?

Post autor: Ri6hv11 »

bardzo ciekawe gadżety.
-
skaling zębów
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Gdzie kupić wyposażenie baru?

Post autor: Kaja »

Szczerze mówiąc, nie wiem, ale warto poszukać w sieci.
Awatar użytkownika
Bi7gr21
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 18:47

Re: Gdzie kupić wyposażenie baru?

Post autor: Bi7gr21 »

a co dokładnie potrzebujesz?
-
praca w sprzedaży
Awatar użytkownika
justeczkowski
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:16

Re: Gdzie kupić wyposażenie baru?

Post autor: justeczkowski »

Z tego co się orientuję to w internecie jest dość dużo sklepów ze sprzętem do gastronomii, więc na pewno coś znajdziesz dla siebie. Niestety trzeba się przygotować na to, że taki sprzęt tani nie jest...


__________________________________
kurs hydraulika
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Gdzie kupić wyposażenie baru?

Post autor: Kleo »

Szukaj w sklepach online. Jest wiele takich specjalizujących się w sprzęcie gastronomicznym. Dobierz sprzęt tak by jak najbardziej ułatwić sobie pracę. Fajnie sprawdzają się na przykład takie https://www.gastropuls.pl/gofrownice/go ... ndi-212172 gofrownice. Przygotowane gofry możesz serwować zarówno na słodko, jak i na słono.
AdrianTopolski

Re: Gdzie kupić wyposażenie baru?

Post autor: AdrianTopolski »

Wydaje mi się, że najlepszą stroną gdzie znajdziesz kompleksowe wyposażenie do baru jest iguanasklep - https://iguanasklep.pl/branze/bar-1 praktycznie wszystko co potrzeba do baru tam znajdziesz. Polecam, mój znajomy się tam zaopatrywał i jest mega zadowolony, dodatkowo warto zaznaczyć, że cenowo wyglądają mega korzystnie :)
ODPOWIEDZ