Fundacja Szlachetny Gest

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 10
Rejestracja: 09 sty 2019, 20:47

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: ewodia »

Czy wspieraliście kiedyś datkami fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ ? Od dwóch lat pomaga dzieciom w Polsce wyleczyć się z najgorszych chorób i przekleństw. Ja sądzę, że to, co robią warto gratyfikować i chętnie wspieram ich podczas podejmowanych inicjatyw.
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:46

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: kiwi »

Ja też pomagam Fundacji Szlachetny Gest. Gdy tylko zobaczyłam na stronie http://szlachetnygest.pl/ z jakimi problemami muszą zmagać się jej podopieczni wiedziałam, że po części ich los jest w moich rękach. Mnie ta pomoc wiele nie kosztuje, a dla nich jest szansą na pełny powrót do zdrowia. A najpiękniejszy w tym jest ten uśmiech maluszków na ich twarzy.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: tomek2 »

ewodia pisze: ↑13 sie 2019, 14:44 Czy wspieraliście kiedyś datkami fundację Szlachetny Gest ? Od dwóch lat pomaga dzieciom w Polsce wyleczyć się z najgorszych chorób i przekleństw. Ja sądzę, że to, co robią warto gratyfikować i chętnie wspieram ich podczas podejmowanych inicjatyw.
Wiele takich fundacji prowadzi zbiórki na portalach internetowych. Można je znaleźć np. na https://dotuje.pl/ i wspierać małymi kwotami.
ODPOWIEDZ