Filtr

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 50
Rejestracja: 03 cze 2019, 17:55

Filtr

Post autor: MartinBic »

Hej. Poszukuje sprawdzonego filtra do lakierni na sciane. Myslalem o takim https://filterm.pl/filtry-do-lakierni/filtry-wielowarstwowe-papierowe-columbus Bedzie ok? Jak sadzicie?
zxcasdqwe

Re: Filtr

Post autor: zxcasdqwe »

Trochę źle to ująłeś, zapewne chodzi Ci o maty filtracyjne takie jak te: https://itceco.pl/oferta/maty-filtracyjne/. Filtry powietrza stosuje się w wentylacjach, natomiast na ścianę należy nałożyć matę filtracyjną. Sam przechodziłem przez ten etap, gdyż również posiadam lakiernię i szukałem najlepszego rozwiązania. Byłem zielony w tym temacie, ale w ITC Eco wszystko mi wytłumaczyli. Stosuje ich maty od 3 lat i jestem zadowolony z tego jak się sprawdzają. Oczywiście po pewnym czasie maty należy wymieniać, tylko wtedy można liczyć na dobre efekty filtracji.
ODPOWIEDZ