Filmowanie z drona formą dokumentacji

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
moniśka

Filmowanie z drona formą dokumentacji

Post autor: moniśka »

Zastanawiałam się nad jakimś nowoczesnym sposobem na udokumentowanie prac na budowie. Wiadomo, że takie prace mocno rozciągnięte są w czasie. Zaczęłam przeglądać różne strony w sieci i na tej https://www.overclockers.pl/filmowanie- ... -dla-kogo/ znalazłam coś, co bardzo mnie zainteresowało. Korzystał ktoś z tego typu usług.
toliś

Re: Filmowanie z drona formą dokumentacji

Post autor: toliś »

Nie da się ukryć, że jest to jakieś rozwiązanie. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://ironsky.pl/oferta/film-i-fotografia-z-drona/ . Możecie się tam wiele dowiedzieć. Poza tym znajdziecie tam również ciekawą ofertę w tym zakresie. Warto się na tej stronie na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest wiele.
inkkaś

Re: Filmowanie z drona formą dokumentacji

Post autor: inkkaś »

Uważam, że to super sprawa, ale oczywiście należy wybrać dobrego drona. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25560.html sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Uważam, że warto stawiać przede wszystkim na jakość, bo jest to niezwykle ważne.
ODPOWIEDZ