dobra zabawa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
bezpieczne zabawki

dobra zabawa

Post autor: bezpieczne zabawki »

Niektóre zabawki dla dzieci szybko się psują i odpadają z nich elementy. Po czym poznać, że pluszak jest bezpieczny? Można gdzieś sprawdzić jakiś certyfikat? Szukam jakichś ciekawych i bezpiecznych maskotek, jak tu
https://www.kimland.pl/baby-shark-spiewajaca-maskotka-pacynka-niebieski-rekin-61180
https://www.amazon.com/TeeTurtle-Reversible-Octopus-Mini-Plush/dp/B07H4N9854/ref=sr_1_2?keywords=plushies&qid=1645619594&s=toys-and-games&sprefix=plush,toys-and-games,173&sr=1-2
Wioleta

Re: dobra zabawa

Post autor: Wioleta »

Cześć wszystkim miłośnikom granitu! Chciałem się podzielić swoją ostatnią odkrywką - kielichami do granitu https://icecup.pl/oferta/kielichy-do-granity, które są absolutnie doskonałą zabawą! Jeśli jeszcze nie próbowaliście pić z tych niesamowitych naczyń, to naprawdę tracicie!
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: dobra zabawa

Post autor: Kaja »

Jak dla mnie kielichy raczej z dobrą zabawą się nie łączą. Poza tym domyślam się też, że w tytule tematu jest błąd i chodzi o dobrą zabawkę, a nie zabawę. Takie jest moje przypuszczenie. Jeżeli chodzi o to właśnie to powinno się przede wszystkim dostosować zabawkę do dziecka.
ODPOWIEDZ