Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

Post autor: Parebol »

Kochani, jeśli możecie, to dołóżcie swoją małą cegiełkę pieniężną na ratowanie życie ciężko chorych dzieci. One są podopiecznymi Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ i czekają na pomocną dłoń, która przyspieszy ich leczenie. Ja już wspieram te maluchy, a Wy też możecie.
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:46

Re: Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

Post autor: kiwi »

Hej, uważam, że wspieranie fundacji jest bardzo ważne. Ja pomagam kiedy tylko mogę. Myślę, że tak po prostu powinno się robić. Kiedy ja potrzebowałam pomocy mnóstwo ludzi wyciągnęło do mnie pomocną dłoń, dlatego teraz i ja pomagam. Z chęcią dokonam wpłaty na Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ , bo chcę by tym dzieciaczkom żyło się jak najlepiej. Trzymam za nich kciuki i życzę im powrotu do zdrowia.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Chore dzieci czekają na Waszą pomoc

Post autor: Walkowa »

A czy w takich sytuacjach, kiedy na przykład chore dzieci potrzebują pomocy, warto Waszym zdaniem organizować samemu różne zbiórki pieniędzy? Z tego, co mi wiadomo, to na przykład serwis Dotuje daje możliwość utworzenia takiej właśnie zbiórki na dowolny cen całkowicie za darmo ;) Co o tym myślicie?
ODPOWIEDZ