Blacharz-lakiernik w Łodzi

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 47
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:20

Blacharz-lakiernik w Łodzi

Post autor: Saszka »

Znacie ten warsztat w Łodzi: http://kris-cars.eu/? Jeśli szukacie kogoś, kto rzetelnie i solidnie, a przede wszystkim terminowo wykonuje naprawy blacharsko-lakiernicze to pamiętajcie te namiary. Tylko tam w Łodzi faktycznie można liczyć na to, że wszystko zostanie wykonane na czas i w dodatku nie będzie kosztowało miliona monet!
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Blacharz-lakiernik w Łodzi

Post autor: Walkowa »

Jeśli szukacie jakiegoś warsztatu blacharsko-lakierniczego w Waszych okolicach, to moim zdaniem dobrze byłoby skorzystać z jakieś wyszukiwarki warsztatów. Czytałam ostatnio o takiej wyszukiwarce na stronie internetowej http://fixmycar.mystrikingly.com/ i wszystko wskazuje na to, że to naprawdę bardzo wygodne, praktyczne narzędzie ;)
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Blacharz-lakiernik w Łodzi

Post autor: kruger »

Jeżeli zależy wam na doświadczonych blacharzach i lakiernikach to polecam wam skontaktować się z firmą https://s-plus.pl/ Jest to sieć warsztatów naprawczych, która ma swoje punkty w całym kraju. Warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
merong
Posty: 61
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:56

Re: Blacharz-lakiernik

Post autor: merong »

My już dwa razy korzystaliśmy z usług blacharza-lakiernika, dwa razy były to stłuczki, raz z drugim pojazdem, a raz z zamykającą się przez wiatr bramą. Z usług blacharza-lakiernika skorzystaliśmy w serwisie GOLEMO przy ul. Grota Roweckiego http://www.golemo.pl/krakow-ul-grota-ro ... -lakiernia. Oni wszystkim zajęli się profesjonalnie, mają korzystne ceny, są uczciwi, wykonali kawał dobrej roboty, polecam.
hiczungł

Re: Blacharz-lakiernik w Łodzi

Post autor: hiczungł »

W kwestii lakierowania proszkowego zgłaszam się https://bkperfekt.pl/ . Przywiązuję wagę do tego, aby powierzchnie zostały pokryte sprawie i należycie. Nie ukrywam, jestem zadowolony!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Blacharz-lakiernik w Łodzi

Post autor: kasiakowa06 »

kruger pisze: ↑20 maja 2020, 9:15 Jeżeli zależy wam na doświadczonych blacharzach i lakiernikach to polecam wam skontaktować się z firmą s-plus.pl/ Jest to sieć warsztatów naprawczych, która ma swoje punkty w całym kraju. Warto się do nich zgłosić.
Dobry lakiernik to skarb :)Niedawno musiałam polakierować zderzak, to panowie z https://lakiernictwo.auto.pl/oferta/nap ... wypadkowe/ zrobili to idealnie! Dodatkowo podpowiedzieli jak załatwić temat ubezpieczenia.
Obrazek
ODPOWIEDZ