Adwokat

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
karol3332ąą

Adwokat

Post autor: karol3332ąą »

Teraz na rynku jest bardzo dużo bardzo dobrych adwokatów. Sam na przykład podjąłem decyzje że skorzystam z bardzo dobrego adwokata http://www.adwokaciolsztyn.pl .
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 46
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Adwokat

Post autor: yuba »

Mnie reprezentowała Adwokat Barbara Węgłowska. Ona jest niesamowicie kompetentna i rzetelna. Bardzo mi pomogła podczas mojego rozwodu, dzięki niej rozwód zakończył się szybko i jak najmniej boleśnie, zna się super na prawie i umie wytłumaczyć wszystkie prawne kruczki nawet dla osoby, która zupełnie się na tym nie zna - czyli mnie, bardzo ją polecam.

menażka harcerz
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Adwokat

Post autor: mela »

Ja korzystałam z usług adwokata z okazji mojego rozwodu. Sprawa była nieco skomplikowana, ja nie wiedziałam nawet od czego zacząć, dlatego bardzo potrzebowałam pomocy. Reprezentowała mnie kancelaria Kancelaria Adwokacka Adw. Anna Jurkowska-Czternastek z Trzebnicy https://www.kancelaria-trzebnica.pl/sprawy-rodzinne. Pani Anna super sobie poradziła, wyjaśniła mi wszystkie kwestie, jest rzetelna, kompetentna, ma korzystne ceny, polecam.
witłomski

Re: Adwokat

Post autor: witłomski »

Krakowska kancelaria Tomasza Staszaka https://www.staszakkancelaria.pl/ przy współpracy wyróżniła się nowoczesnym podejściem zarówno do klienta indywidualnego jak i do partnera z którym działaliśmy. W zakresie prawa pracy i reprezentowania przed sądem nie mają sobie równych wśród innych kancelarii. Najwyższa jakość usług.
Rafał123311

Re: Adwokat

Post autor: Rafał123311 »

Coraz więcej osób korzysta z porad prawnych i wcale mnie to nie dziwi, poniewaz kogoś trzeba się doradzić co powinniśmy zrobić w danej sytuacji. Warto rzucić okiem na https://wolczkiewicz.pl/oferta/restrukturyzacja/ Może ta kancelaria pomoże.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Adwokat

Post autor: Walkowa »

Moim zdaniem jeśli ktoś znalazł się w tarapatach i ma jakiś problem z prawem, to skorzystanie z takiej profesjonalnej pomocy prawnej jest najlepszym rozwiązaniem. W wielu różnych sprawach może Wam pomóc na przykład Kancelaria Prawna Gawor, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej www.gaworkancelaria.pl. Polecam ;)
baśka

Re: Adwokat

Post autor: baśka »

Coraz częściej korzystamy z pomocy prawnej, w sprawach poważnych ale i codziennych, z którymi mamy problem. Wiele firm także współpracuje z kancelariami - to plus bo można uniknąć problemów np. z nierzetelnym kontrahentem czy nieuczciwą umową. W trójmieście wszelka pomoc w wielu dziedzinach prawa świadczy kancelaria mec. Cejrowskiego z Tczewa - adwokat doświadczony i skuteczny.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Adwokat

Post autor: kostka9 »

Wiele spraw i problemów jest takich, że samemu trudno byłoby sobie z nimi poradzić. Przykładem z którym ja mam do czynienia jest mój kredyt we frankach jaki zaciągnęłam żeby sobie kupić wymarzone mieszkanie. Oczywiście udało mi się je kupić. Tyle, że teraz marzę o tym żeby rozwiązał się problem kredytu właśnie. Oczywiście mam pomoc i to bardzo profesjonalną bo https://cleverstep.pl/ z Poznania. Trafiłam na świetnych adwokatów, którzy specjalizują się w takich sprawach, wiedzą jak pomóc i wszystko jest na dobrej drodze z ich pomocą.
małgoś

Re: Adwokat

Post autor: małgoś »

baśka na https://cejrowski.pl/ znalazłam wiele fajnych publikacji, oczywiście napisałam tez wiadomość bo jestem zainteresowana taka usługą - coraz częściej mamy do czynienia z nieuczciwymi działaniami kontrahentów, lepiej dmuchać na zimne i stale współpracować z dobrym prawnikiem
Uśmia

Re: Adwokat

Post autor: Uśmia »

kostka9 pisze: ↑28 maja 2021, 18:23 Wiele spraw i problemów jest takich, że samemu trudno byłoby sobie z nimi poradzić. Przykładem z którym ja mam do czynienia jest mój kredyt we frankach jaki zaciągnęłam żeby sobie kupić wymarzone mieszkanie. Oczywiście udało mi się je kupić. Tyle, że teraz marzę o tym żeby rozwiązał się problem kredytu właśnie.
Wiele osób niestety jest w takiej sytuacji i mimo obietnic polityków, o specjalnej ustawie, która uwzględni problemy frankowiczów, nadal nie ma nic systemowego co by państwo zaoferowało. Zostaje tylko samodzielna walka z bankami. Na szczęście jest coraz więcej wyroków unieważniających umowy kredytowe we frankach, i co raz więcej kancelarii zajmuje się tymi sprawami. Nam pomogła kancelaria Katarzyny Piętki - http://kancelariapietka.pl/ . Otrzymaliśmy tam kompleksową, profesjonalną pomoc. Kredyt został unieważniony.
gębka

Re: Adwokat

Post autor: gębka »

Potrzebuje namiary na sprawdzonego prawnika, speca od prawa spadkowego. Najlepiej żeby miał w tym temacie doświadczenie, wiedział co robić i jak skutecznie działać by wygrać batalie o dość spory majątek. Jestem z Trójmiasta, więc szukam kogoś w okolicach, z kim łatwo się skontaktować w razie potrzeby
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Adwokat

Post autor: dekorator »

Jak dla mnie samo zaciąganie porad prawnych jest czymś normalnym i w głównej mierze staram się to robić w związku z moim przedsiębiorstwem. Całkiem niedawno także miałem okazję przeczytać na stronie https://managerplus.pl/obsluga-prawna-f ... stwo-39699 czy w ogóle obsługa prawna firm jest ważna.
harnaś

Re: Adwokat

Post autor: harnaś »

gębka masz na https://cejrowski.pl/ namiary do jednej z lepszych trójmiejskich kancelarii - warto podpytać tez na ich Facebooku - odpowiedzą na wiadomość i ustalicie szczegóły. Nie znam nikogo bardziej skutecznego i zaangażowanego w sprawy, stąd pewnie wiele sukcesów
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Adwokat

Post autor: monka »

Samo to, żeby trafić na dobrego adwokata, takiego z wiedzą i doświadczeniem to już dużo daje. W wielu kwestiach taka pomoc jest wręcz nieoceniona i niezbędna. Dobry adwokat Gliwice https://legaleo.pl/ , mi właśnie to miejsce polecono. W moim przypadku sprawa dotyczy podziału majątku, ale ta kancelaria zajmuje się sprawami nie tylko z prawa rodzinnego, ale też cywilnego czy spadkowego. Można polegać w 100%.
Sójka

Re: Adwokat

Post autor: Sójka »

Dobry prawnik dziś to podstawa. Nie tylko dla firm, czy osób prywatnych. Również urzędy musza mieć sprawdzonego prawnika, które pomoże im w zakresie prawa administracyjnego. Godną polecenia specjalistką od prawa samorządowego jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/. Specjalizuje się ona w tej dziedzinie od lat, ma doświadczenie bo współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego (gminami, urzędami miast, powiatów), pomoc prawną jej kancelaria świadczy dla klientów z obszaru całego kraju.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Adwokat

Post autor: kasiakowa06 »

karol3332ąą pisze: ↑05 gru 2020, 12:25 Teraz na rynku jest bardzo dużo bardzo dobrych adwokatów. Sam na przykład podjąłem decyzje że skorzystam z bardzo dobrego adwokata adwokaciolsztyn.pl .
W sumie zawsze mieć gdzieś zapisany numer telefonu do dobrego i zaufanego adwokata - nigdy nie wiemy, kiedy się przyda. Polecam taki kontakt do mecenasa Kowalczyka https://kk-kancelaria.com/
Obrazek
awoka

Re: Adwokat

Post autor: awoka »

Warto na pewno na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://lexsecure.pl/ranking-kancelarii ... litej-2021 . Macie tam bowiem namiar na ranking kancelarii prawniczych. Myślę, że warto sobie tam na spokojnie zerknąć, aby wybrać najlepsze rozwiązania, które będzie dopasowane do konkretnych potrzeb.

brama wjazdowa śląskie
aśko0433

Re: Adwokat

Post autor: aśko0433 »

A jeżeli o mnie chodzi to ja korzystam z usług https://adwokatchrusciel.pl . Moim zdaniem to jedno z najlepszych rozwiązań aktualnie na rynku. Mają niskie ceny, a co do jakości usług nie można się do niczego przyczepić. Jeżeli potrzebujecie pomocy to koniecznie musicie zgłosić się do nich.
Monalisa

Re: Adwokat

Post autor: Monalisa »

A ja korzystałam serwisu https://www.spadek.info/. Miałam w rodzinie sprawę spadkową i ciotka poprosiła mnie o poszukanie informacji odnośnie zrzeczenia się spadku. Po wpisaniu w googla od razu wyskoczył mi zbiór artykułów https://www.spadek.info/odpowiedzialnos ... i,3,k.html z którymi warto się zapoznać. Dzięki artykuło z serwisu dużo sama się dowiedziałam ale dla potwierdzenia informacji zadałam jeszcze pytanie w serwisie, gdyż udzielają w nim porad prawnych. Po otrzymaniu porady przekazałam ją cioci i skutecznie według wytycznych odrzuciła spadek. Także serdecznie polecam serwis.
ODPOWIEDZ