Wentylacja w domu

Awatar użytkownika
erwin-60
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2020, 20:18

Wentylacja w domu

Post autor: erwin-60 »

Jestem na etapie budowania domu i będę chciał się zdecydować na jakiś system wentylacji domu. Jakie rozwiązania wentylacyjne polecacie? Znacie tę firmę? http://www.ajp-cw.pl/ Ponoć mają najlepszą jakość.
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

Re: Wentylacja w domu

Post autor: komoda »

Jeśli chodzi o wentylację w domu to musimy zadbać aby była ona odpowiednio zrobiona. W nowych domach jest to o wiele łatwiejsze, ale jeśli chodzi o stare domy to już jest z tym gorzej. Dlatego też szukamy jakiegoś rozwiązania jak możemy pozbyć się wilgoci i zarazem poprawić wentylację w takim domu. Szukając takiego rozwiązania trafiliśmy na ofertę tego sklepu https://econovli.pl/120-klimatyzery-wen ... -powietrza i tak się zastanawiamy nad takim rozwiązaniem.
Jaśko23

Re: Wentylacja w domu

Post autor: Jaśko23 »

A czy ktoś może zauważył poprawę wentylacji po wymianie okien? Bardzo intensywnie się nad tym zastanawiamy. Co prawda aktualne okna wyglądają ładnie, pomimo swojego wieku, ale mam wrażenie, że coś jest nie tak ze szczelnością – w niektórych pokojach jest za duża, w innych zupełnie jej brakuje. Zastanawiamy się więc nad nowymi (może okna PCV Częstochowa?).
Awatar użytkownika
tert
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Wentylacja w domu

Post autor: tert »

My postawiliśmy u siebie na wentylację mechaniczną, mamy po prostu rekuperator. Takie rozwiązanie jest dobre ze względu na duże oszczędności o odzysk ciepła. Sprzęt udało nam się kupić w porządnym sklepie internetowym firmy ECO Solutions https://sklep.eco-solutions.pl/wentylacja/rekuperatory. To rzetelna firma, posiadają rozbudowaną, kompleksową ofertę, korzystne ceny, wiec opłaca się skorzystać z ich usług. Rekuperator działa bez problemu, polecam.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Wentylacja w domu

Post autor: monka »

W kwestii wentylacji proponowałabym zaufać profesjonalistom - wiem co mówię.
___
http://reklama-marketing24.pl/
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Wentylacja w domu

Post autor: mela »

Do wykonania wentylacji potrzebna jest faktycznie rzetelna firma, my taką znaleźliśmy, zatrudniliśmy do prac montażowych firmę Projekt Wentylacja z Katowic https://projektwentylacja.pl/wentylacja.html. Ich oferta jest kompleksowa, mają korzystne ceny, a przy tym można się u nich zaopatrzyć w cały potrzebny sprzęt, sami część produkują, a pozostały mamy z ich hurtowni, od cenionych producentów. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Wentylacja w domu

Post autor: goodwer »

A czy ktoś z Was korzystał z usług firmy Lindab Polska? Świadczą kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem i obsługą klimatyzacji i wentylacji. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług, ale zależy mi także na waszej opinii na ten temat.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Wentylacja w domu

Post autor: Kaja »

Wentylacja odgrywa istotną rolę w każdym domu, dlatego nie należy wybierać byle czego i zadbać o to, zachowana została najwyższą jakość. Dzięki temu przepływ powietrza będzie stały i bezproblemowy, a to pozwoli na zachowanie jego wysokiej jakości bez zanieczyszczeń.
malach

Re: Wentylacja w domu

Post autor: malach »

A co myślicie na temat strony http://wentylacja.org.pl ? Przyznam, że mają tam bardzo wiele ciekawych informacji na temat wentylacji. Myślę, że i Wy moglibyście się z nimi zapoznać.
ODPOWIEDZ