Chemia do czyszczenia elewacji?

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 52
Rejestracja: 03 sty 2020, 16:09

Chemia do czyszczenia elewacji?

Post autor: maksik »

Czy możecie podpowiedzieć profesjonalne środki do czyszczenia elewacji? Co prawda na http://mk-diament.pl/oferta/chemia/ wymienione są marki tego typu produktów. Ale czy ktoś z Was używał któreś i może podzielić się opinią o efektach, jakie osiągnęliście? Dodam, że elewacja jest dość mocno zabrudzona.
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

Post autor: szygi »

a samodzielnie chcesz tą elewację odświeżać i czyścić ? Ja skorzystałam pomocy fachowców z Rope Expert i uważam , ze to najlepsze rozwiązanie. Oni mają odpowiednie środki, sprzęt no i doświadczenie w tego typu pracach. Najlepsza firma alpinistyczna, która działa na terenie Warszawy i okolic. Warto skorzystać tym bardziej, że ceny ich usług nie są wygórowane.
wskaż

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

Post autor: wskaż »

Wskazana przez Ciebie firma jest elementem, który pokazuje nam, jak na jakiejś pasji można się dorobić ;) . Tu akurat chodzi o opisany tutaj http://nbnews.pl/alpinizm-przemyslowy-n ... -dzunglii/ alpinizm. Wydaje mi się, że warto czymś takim się zainteresować, by sobie dobrze radzić w biznesie.
Płesek

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

Post autor: Płesek »

Jeśli chodzi o prace wysokościowe związane z pielęgnacją elewacji to w Warszawie polecam wam firmę Urbanclimbing. Świetni fachowcy, którzy są doskonale wyposażeni w najnowocześniejsze sprzęty. Na ich stronie możecie znaleźć między innymi referencje https://urbanclimbing.pl/referencje/ Zdecydowanie warto nawiązać współpracę.
roóto

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

Post autor: roóto »

Tak naprawdę nie wiem, co można zastosować, ale nie muszę tego wiedzieć. Są przecież fachowcy tacy jak firma Rope Expert https://rynekinwestycji.pl/najczestsze- ... -elewacji/ , którzy się odpowiednio zajmą całym tym rozwiązaniem. Moim zdaniem warto się na ich pomoc pokusić.
Jabol

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

Post autor: Jabol »

Zachowanie czystości i świeżości w meblach tapicerowanych może być wyzwaniem, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak restauracje, hotele czy biura. Profesjonalne usługi czyszczenia mebli, oferowane przez https://expertczystosci.pl/ są idealnym rozwiązaniem dla biznesów, które chcą utrzymać wysoki standard swoich wnętrz. Dzięki specjalistycznym technikom czyszczenia i stosowaniu efektywnych środków czyszczących, można skutecznie usuwać plamy, brud oraz inne zabrudzenia, zapewniając tym samym dłuższą żywotność mebli i lepszy wizerunek firmy.
ODPOWIEDZ