Stolik antywibracyjny na gramofon

Bennis

Stolik antywibracyjny na gramofon

Post autor: Bennis »

Witam, czy będziecie mi w stanie powiedzieć w jakich sklepach warto będzie szukać stylowych i dobrze wykonanych stolików antywibracyjnych pod gramofon z dodatkowym miejscem na płyty winylowe i jednocześnie w mniejszych rozmiarach, aby jeszcze oprócz stolika rtv udało się go wcisnąć :)
Rufi

Re: Stolik antywibracyjny na gramofon

Post autor: Rufi »

No to warto jednak mieć na uwadze jakościowe rozwiązania, aby realnie był to stolik o wysokiej jakości wykonania i do tego dobrze jakby pasował do całej aranżacji. Dlatego w wolnej chwili warto sprawdzić ofertę FreeOutSound u których możliwości nie brakuje też względem rozmiarów. Mają systemy izolowania od podłogi i te antywibracyjne, jak na przykład FOS 8sl AirTube w systemie Isone, Ambipad i nóżki Airtube.
Lobik

Re: Stolik antywibracyjny na gramofon

Post autor: Lobik »

Jak najbardziej warto pójść w kierunku stylu połączonego z jakością wykonania, aby posiadał systemy antywibracyjne z izolowaniem od podłogi. Dla audiofilów ma to ogromne znaczenie, dlatego pierwszy lepszy stolik z marketu się nie sprawdzi. Sprawdź sobie freeoutsound gdzie mają dobry wybór wariantów zwracając uwagę właśnie na aspekty techniczne.
Lorek44

Re: Stolik antywibracyjny na gramofon

Post autor: Lorek44 »

Warto postawić na jakościowe rozwiazania, jednak meble w salonie muszą się dobrze prezentować bo najczęściej tam przebywamy i do tego przyjmujemy gości więc nie możemy sobie pozwolić na byle jakość. A będąc audiofilem to jednak te propozycje z popularnych sklepów meblowych nie sprostają twoim oczekiwaniom.
Rolandi

Re: Stolik antywibracyjny na gramofon

Post autor: Rolandi »

Duży wybór w zakresie rozmiarów i stylu posiada FreeOutSound, dlatego zerknij na https://freeoutsound.com/produkty,5761 i sprawdź dostępne propozycje. Mi się podobają meble czarne i też pasują do pozostałych, dlatego sprawdź sobie np. stolik Audio FOS51S Ambipad izolowany kolcami z podkładkami w systemie Isone i blatem w systemie Ambipad.
ODPOWIEDZ