PPOŻ

yanna

PPOŻ

Post autor: yanna »

Cześć, chcę założyć mały warsztat. Wiecie, jak jest, czasy niepewne, a tylko to da mi całkowicie bezpieczne zarobki. Stąd zaczęłam się zastanawiać nad tym, jak powinno wyglądać nie tylko szkolenie bhp i ppoż u mnie, ale także i jakie wyposażenie muszę mieć. Może mi troszkę w tym względzie podpowiecie? Ja mogę powiedzieć, że już na pewno kupię gaśnice śniegowe , a co dalej? Jakie jeszcze elementy w warsztacie, gdzie pracuje się z metalem i drewnem, są konieczne?
Władekż

Re: PPOŻ

Post autor: Władekż »

Jeżeli jesteśmy w temacie bhp i PPOŻ to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która oferuję sprzedaż szaf metalowych bhp. Takie szafy bhp mogą być przydane i umożliwiają pracownikom swobodne przebieranie się w stroje robocze i przechowywanie tam ubrań, w których udają się do pracy, a potem do domu. Ja musiałam kupić do firmy taką szafę właśnie dla moich pracowników bo wcześniej mieli szafki ale bardzo stare i trzeba było zamówić już coś nowego bo poprzednie meble wołały o pomstę do nieba.
otto

Re: PPOŻ

Post autor: otto »

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest priorytetem w każdym obiekcie. Szczególnie jeśli posiada on materiały niebezpieczne, takie jak magazyny. Wtedy potrzebna jest odpowiedniaFUMO ocena zagrożenia wybuchem . Taką usługę wykonuje firma do tego specjalnie wyszkolona. Jeśli w obiekcie są łatwopalne materiały, musimy zadbać o ich regularne sprawdzanie i mieć stosowne dokumentacje.
ODPOWIEDZ