nietrzymanie moczu

cadi

nietrzymanie moczu

Post autor: cadi »

Jakie są wasze sposoby na nietrzymanie moczu?? Stosujecie jakieś środki higieniczne, wkładki? Leczę się ale to tak prędko nie przejdzie więc szukam jakichś dobrych wkładek, fajnie jakby byy dostępne w doz
habza

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: habza »

najlepiej przy takim problemie udać się do lekarza, bo to mozę byc jakaś infekcja, co do wkładek to na pewno w dozie kupisz, oni mają duży wybór tego typu produktów
czarka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: czarka »

W DOZie można dostać też darmowe próbki środków higienicznych aby sobie sprawdzić czy nam odpowiadają, fajna sprawa przed zakupem pełnego opakowania....
midit

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: midit »

Właśnie ten problem się czasem u mnie pojawia, ja mam wrażenie, że bez tego nie ma innego problemu, jak tylko po prostu kłopoty związane z naszymi własnymi myślami. U mnie z nietrzymaniem moczu pojawiły się mięśniaki macicy objawy były niespecyficzne.
foczka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: foczka »

To faktycznie takie niespotykane przyczyny nietrzymania moczu, u mnie to po porodzie są problemy, ćwiczę, jestem pod opieką specjalistów, do tego właśnie takie chłonne wkładki z dozu jak wychodzę na dłużej z domu.
fokusa89

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: fokusa89 »

Ja jestem zaskoczona jak medycyna estetyczna może przyczynić się do rozwiązania problemu nietrzymania moczu. Przeczytajcie ten artykuł na medicot.pl, aby dowiedzieć się więcej: https://medicot.pl/nietrzymanie-moczu-w ... -femilift/
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: klamka »

Jeśli szukasz dobrego szpitala, który może wykonać diagnostykę, taką jak USG cewki moczowej, być może pomogą Ci pod tym adresem szpitalmazovia.pl . Mój znajomy korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony.
Gość

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Gość »

Jakie Wy macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej? Czy sami z nich korzystaliście? Osobiście mogę Wam polecić ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin, która specjalizuje się m.in. w medycyna estetyczna wrocław legnicka .
Zośka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Zośka »

Jeśli szukacie dobrego specjalisty to polecam wybrać się do kliniki zdrowia do https://vivomed.pl/ tam przyjmują najlepsi, którzy na pewno z problemem coś poradzą. To nowoczesne dobrze wyposażone centrum medyczne. Zobaczcie sobie na ich stronie.
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: fiesta »

W trakcie ciąży i po ciąży może zdarzyć się właśnie ta przypadłość. Nie jest to nic fajnego ale jakoś trzeba sobie radzić. W stacjonarnych aptekach DOZ kupicie akcesoria niezbędne przy nietrzymaniu moczu - takie jak wkładki i pieluchomajtki.
bączek3

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: bączek3 »

Nie musisz już cierpieć z powodu nietrzymania moczu, ponieważ teraz medycyna estetyczna oferuje zaawansowane zabiegi laserowe, które mogą rozwiązać ten problem. Więcej informacji znajdziesz na: https://klinikamiracki.pl/ginekologia-estetyczna/.
brodzia

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: brodzia »

też w DOZ takie produkty kupowałam, ceny mają bardzo dobre, wybór produktów spory, w aptece pomagają dobrać odpowiednie środki, jeśli ktos ma problem z nietrzymaniem warto się do nich wybrać
Eli

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Eli »

Potwierdzam, DOZ ma dobry wybór takich produktów, a ceny też są przystępne. Mi się udało nawet dostać próbki, zanim zdecydowałam się na zakup konkretnego produktu.
ODPOWIEDZ