Loteria promocyjna i jej organizacja

wiśnia

Loteria promocyjna i jej organizacja

Post autor: wiśnia »

Cześć,
Chciałbym na święta zorganizować loterię promocyjną w mojej sieci handlowej, jednak wiem, że musi się ona odbyć według ściśle określonych zasad. Miał ktoś może doświadczenie z tym i może mi udzielić, jakichś informacji?
kaźmirz

Re: Loteria promocyjna i jej organizacja

Post autor: kaźmirz »

W wakacje robiłem taką loterię i bardzo dobre efekty były. Wiele osób wzięło udział także super. Masz rację, każda loteria musi odbywać się według ściśle określonych reguł prawnych dlatego jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy oddaj to specjalistom. Nam pomogła firma i360. Na https://i360.com.pl/loterie/ możesz sobie poczytać o ich ofercie odnośnie loterii. My teraz na nowy rok chcemy wdrożyć program lojalnościowy dla klientów też z ich pomocą.
martini222

Re: Loteria promocyjna i jej organizacja

Post autor: martini222 »

Względem wprowadzenia loterii czy też jakiegokolwiek innego programu lojalnościowego najlepiej skorzystać z pomocy fachowców. Ja np. od 2 lat współpracuję w tym zakresie z firmą Interactive Systems. Sam pomysł zachęcenia klientów nagrodami jest oczywiście świetny, chcąc utrzymać długofalowe relacje z odbiorcami towarów bądź usług warto program lojalnościowy wdrożyć na stałe, sama przeczytaj: https://wpopowie.pl/programy-lojalnscio ... -w-firmie/ . Narzędzie takie pomoże Ci skutecznie przebić się wśród konkurencji i podniesie wyniki sprzedażowe.
ODPOWIEDZ