Kredyt na fotowoltaikę

Awatar użytkownika
Edgar_86
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 7:49

Kredyt na fotowoltaikę

Post autor: Edgar_86 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was brał może kredyt na panele fotowoltaiczne w Łodzi? Gdzie dowiem się więcej na ten temat? Od dawna planuję tę inwestycję, ale chcę się dowiedzieć, co powinienem dokładnie zrobić.
Awatar użytkownika
aurelian1963
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 0:09

Re: Kredyt na fotowoltaikę

Post autor: aurelian1963 »

Polecam skorzystać z pomocy czasnakredyt.pl. Zajmują się profesjonalnym doradztwem kredytowym, więc możesz liczyć na ich wiedzę i doświadczenie. Wytłumaczą Ci, co i jak zrobić, żeby ubiegać się o ekokredyt. Oczywiście na korzystnych dla Ciebie warunkach.
Awatar użytkownika
Yenn231
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2020, 16:33

Re: Kredyt na fotowoltaikę

Post autor: Yenn231 »

Co do kredytów i pożyczek to dobrze jest wpierw zebrać jakąś wiedzę na ten temat. To zawiły temat, kredytów jak i pożyczek jest wiele ofert jak i wiele wariantów. Zobaczcie sobie jakiś portal finansowy typu http://www.szybkiepozyczki.xyz/.
Awatar użytkownika
brandy
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2020, 7:07

Re: Kredyt na fotowoltaikę

Post autor: brandy »

Ale po co kredyt? Przecież takie instalacje są często dotowane. Wejdź sobie na stronę https://ecocalma.pl/ i sprawdź jak to wygląda. Są programy, które pokrywają 50% kosztów inwestycji do 5 tys. A jeśli prowadzisz działalność rolniczą to masz jeszcze więcej możliwości No i zawsze możesz później odliczyć to sobie od podatku.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Kredyt na fotowoltaikę

Post autor: Walkowa »

A czy wiecie o tym, że na takie rozwiązania do Waszej firmy lub domu możecie też otrzymać dofinansowanie? W jego zdobyciu może Wam pomóc na przykład firma https://www.efektywniej.pl/. Osobiście uważam, że warto z tego skorzystać :)
ODPOWIEDZ