Gry

Awatar użytkownika
Hastur
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 11:55

Gry

Post autor: Hastur »

W świecie gier zwycięzcą nie jest ten, kto ryzykuje wszystko naraz, ale ten, który myśli strategicznie i przygotowuje się na wyzwania. Strona https://jednoreki-bandyta.pl/darmowe-gr ... a-telefon/ oferuje możliwość grania w gry demo bez rejestracji.
Awatar użytkownika
jar
Posty: 45
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:09

Re: Gry

Post autor: jar »

link nie działa
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Gry

Post autor: Joleczka091 »

Dla mnie najlepsze są tradycyjne gry planszowe kooperacyjne - https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-koo ... 278,k.html Na komputerze grać nie lubię, za to planszówki uwielbiam. Przede wszystkim dlatego, że można przy nich spędzać czas z rodziną oraz znajomymi. W ten sposób nie tylko jest lepsza zabawa, ale również można pogłębiać więzi i lepiej się poznać.
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Gry

Post autor: buzata »

Są fajne gry planszowe, ale to niszowa rzecz. Zdecydowanie dużo bardziej popularne są gry komputerowe np. https://www.anthem.pl/ . Miałam okazję w nią grać i muszę przyznać, że mnóstwo przyjemności mi dała, więc na pewno wrócę do tego tytułu. Ogromną zaletą tej gry jest to, że nie da rady samemu grać, trzeba mieć drużynę. I w ten sposób zbiera się swoich znajomych i wieczorkiem razem gra. To naprawdę bardzo mile spędzony czas. Weekendu już nie mogę się doczekać :)
ODPOWIEDZ