Co sądzicie o drewnianych elewacjach?

Awatar użytkownika
honorata73
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37

Co sądzicie o drewnianych elewacjach?

Post autor: honorata73 »

Witam. Jestem w trakcie wykańczania elewacji mojego domu. Zastanawiam się nad zrobieniem drewnianej elewacji. Czy ktoś z was zdecydował się na drewno? Jak to u was wygląda? Jesteście zadowoleni z efektu?
Awatar użytkownika
Narcyza-66
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 10:05

Re: Co sądzicie o drewnianych elewacjach?

Post autor: Narcyza-66 »

Ja mam drewniane elementy na elewacji, które wykonywała dla mnie firma www.hanmark.pl i bardzo się cieszę, że razem z mężem się na to zdecydowaliśmy. Drewno jest dobrze zabezpieczone, montaż był naprawdę szybki, cena w porządku, a efekt jest fenomenalny. Polecam.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 43
Rejestracja: 01 gru 2019, 13:30

Re: Co sądzicie o drewnianych elewacjach?

Post autor: mamapiotra »

Myślę ,że drewno w coraz większym stopni wkracza w budownictwo - taka już jest tendencja.Często jednak wykorzystuje się drewno klejone - https://mgdachy.pl/drewno-klejone/ ze względu na jego niebywałe parametry wytrzymałościowe.Drewno klejone to wysokiej jakości produkt drzewny, mający szerokie zastosowanie. Charakteryzuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi, stabilnością wymiarów i nienaganną estetyką. Stanowi dobrą alternatywę dla stali, żelbetu oraz innych materiałów konstrukcyjnych. Oto jego najważniejsze cechy dla których tak chętnie używane jest w budownictwie. W tych kwestiach najlepiej skontaktować się z fachowcami :

MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: biuro@mgdachy.pl
Telefon kontaktowy: 500200660
ODPOWIEDZ