przystawka smart tv

Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

przystawka smart tv

Post autor: Malva »

Hej,
może mi Wy pomożecie. Mam starszy telewizor, nie chcę go wywalać - raczej skłaniam się ku temu, aby go sprezentować moim rodzicom. Oczywiście to płaski tv, ale ma hmm z 9 lat. No i niestety nie ma w nim karty sieciowej. Czytałam o przystawkach smart do tv - czy jak taką kupię (jaką jeszcze - to kolejne pytanie) i podłącze do tv, to będzie na nim internet i możliwość oglądania na nim netflixa?
Zna ktoś z Was odpowiedź na moje pytania?:)
Harnaś

Re: przystawka smart tv

Post autor: Harnaś »

A słyszeliście już coś na temat DVB-T2 które me wejść w przyszłym roku 2022? Czy będzie konieczna zmiana tunera? W ciągu ostatnich dwóch lat kupiłem takie 2 żeby oglądać kanały nie kodowane i teraz mam nadzieję że nadal będę mogła z nich korzystać, a nie będę musiała kupować całkowicie nowych.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Re: przystawka smart tv

Post autor: Tomasz »

@Malva - to ma być przystawka smart tv czyli dongle dokładany do starszego tv, aby umożliwić mu podłączenie do internetu? To jest kilka takich: Xiaomi, Google Chromecast, Amazon, Apple - do wyboru do koloru, zależy jaką platformę będziesz potem chciała oglądać. Jeśli np netflix - to Chromecast starczy, ale jak masz w domu smartfon od Apple - to aż się prosi dokupienie takiego samego urządzenia, aby móc przesyłać ze smartfona obraz na tv - fajna sprawa!

Mam nadzieję, że rozjaśniłem Ci trochę temat.
ODPOWIEDZ