ciekawa rozrywka

Awatar użytkownika
klaudia22
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 15:04

ciekawa rozrywka

Post autor: klaudia22 »

Jak mój mąż namawiał mnie na to aby pójść na paintball to, wiecznie mu odmawiałam. Któregoś razu mnie zaskoczył bo nie powiedział gdzie mnie zabiera, a jak się zorientowałam to byłam już na miejscu i nie miałam jak się wykręcić :D. W taki sposób pierwszy raz brałam w tym udział. Swoją drogą nigdy nie sądziłam że tak mi się to spodoba. Ostatnio zajrzeliśmy na stronę https://fortpaintball.pl/ i wybraliśmy też odpowiednią zabawę dla dzieci.
ciekłokrystaliczny

Re: ciekawa rozrywka

Post autor: ciekłokrystaliczny »

Doskonałym sposobem na rozrywkę dla całej rodziny jest wyprawa do parku - wodnego, takie parki działają np. w Krakowie, Tychach ale i wielu innych miastach w kraju. Tu zobaczymy http://www.parkwodnytychy.pl/ gdzie w obrębie województwa, najlepiej udać się na tego typu rozrywki. To miejsce odpowiednie dla całej rodziny, dzieci praktycznie w każdym wieku są tam mile widziane. Parki są bezpieczne i bardzo dobrze wyposażone.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: ciekawa rozrywka

Post autor: klamka »

Bardzo ciekawe zajęcia fizyczne dla dzieci, w trakcie trwania zimy, posiada ten park trampolin z Wrocławia: https://jumphall.pl/oferta/polkolonie-zimowe/. Moim zdaniem warto sięgnąć do ich oferty, ponieważ znajdziecie tam świetne zajęcia ruchowe dla waszych dzieci, co pomoże poprawić im kondycję, a nawet zrzucić zbędne kilogramy.
ODPOWIEDZ