Taras

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Alnoe

Taras

Post autor: Alnoe »

Słuchajcie, ze względu na oszczędności (wiadomo, że po budowie jesteśmy wypłukani z pieniędzy) na razie odstawiamy wykończenie tarasu. Mamy zrobioną wylewkę i szukam opinii na temat tego, jaka farba do podłoży betonowych jest godna polecenia? Macie doświadczenie w tym temacie?
Lereka

Re: Taras

Post autor: Lereka »

Alnoe pisze: ↑01 wrz 2021, 22:10 Słuchajcie, ze względu na oszczędności (wiadomo, że po budowie jesteśmy wypłukani z pieniędzy) na razie odstawiamy wykończenie tarasu. Mamy zrobioną wylewkę i szukam opinii na temat tego, jaka farba do podłoży betonowych jest godna polecenia? Macie doświadczenie w tym temacie?
Ważne, żeby była odporna na warunki atmosferyczne.
Yeska

Re: Taras

Post autor: Yeska »

No to ja też bardzo chętnie się dowiem, jak zabezpieczyć podłoże betonowe na tarasie. Ze względów ekonomicznych póki co nasz taras jest tylko wylany betonem, ale dzięki temu, że zajęła się tym firma Cembet http://www.cembet.com.pl/ jest naprawdę elegancko, równo. I na pewno przez jakiś czas nam posłuży :)
Karolfas

Re: Taras

Post autor: Karolfas »

Drewno to moim zdaniem najpiękniejszy materiał na taras. Jeżeli mamy możliwość, na pewno warto taki materiał zastosować. Polecam oczywiście również drewno dobrze zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi żeby nie było problemów. Ja dawałem olej do drewna vidaron bezbarwny, bo chciałem jak najbardziej zachować kolor drewna. Do tego później malowałem lakierem tej samej firmy. Efekt bardzo ładny, dopasowany do moich potrzeb, taras prezentuje się po prostu wyśmienicie i nie traci na wartości
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 365
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Taras

Post autor: diademe »

Ostatnio doszedłem do wniosku, że czas zabrać się za odnowę mojego tarasu. Nie mam w tym żadnego doświadczenia, ale uznałem, że na początek najlepszym rozwiązaniem będzie zakup porządnych desek drewnianych. Znajomy powiedział mi, że firma o nazwie Siekierki oferuje całkiem ciekawe rozwiązanie, więc jeśli kiedykolwiek z nimi współpracowaliście, to dajcie znać.
Gość

Re: Taras

Post autor: Gość »

Mój taras wymaga teraz postawienia na nim zadaszenia bo słońce mam mocne i jest go tutaj dużo, nie mogę wypoczywać. Ta https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu-3x4 oferta mnie zainteresowała bo jak czytałem to opinie od klientów mają fajne pozytywne.
ODPOWIEDZ