drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Chóda

drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Post autor: Chóda »

Cześć, dostałem ostatnio katalog z drzwiami zewnętrznymi Aluhaus. Nie ukrywam ich oferta bardzo mi się podoba i poważnie myślę nad zakupem drzwi od nich. Co sądzicie? Miał ktoś od Was drzwi ten firmy, albo wy sami i możecie się wypowiedzieć? W moim otoczeniu jedna para ma drzwi z tej firmy w domu i bardzo polecają.
kęsik

Re: drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Post autor: kęsik »

Tak mam i jedyne co Ci mogę powiedzieć to, że są warte każdych pieniędzy. Od 3 lat mam od nich drzwi, są świetnej jakości, ciche , szczelne i bardzo ładnie się prezentują. Jakość wykonani najwyższa, elegancki pochwyt podkreśla nowoczesną stylistykę stolarki. W 100% polecam drzwi oferowane przez Aluhaus. Jaki masz model upatrzony?
Chóda

Re: drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Post autor: Chóda »

Mam upatrzony model Tito z linii Geometric odcień koniecznie winchester. Żona zakochała się w tym odcieniu. Realizacja sprawnie poszła?
kęsik

Re: drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Post autor: kęsik »

Tak. Kilka tyg i już było po montażu chyba 3-4 jakoś tak, ale nie pamiętam dokładnie. Tito ładny model, ja mam Paulus teraz sąsiad widzę montuje Flat taki minimalistyczny bez przeszkleń, ale za to ma naświetle boczne po jednej stronie. Super o wygląda na antracytowym kolorze ze stalowym pochwytem. Jednak co nowoczesne to nowoczesne ;)
kinga eljasińska

Re: drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Post autor: kinga eljasińska »

Ładny ten Tito i Paulus też w katalogu Aluhaus mi się spodobały. Myślę, jeszcze nad takim modelem bez przeszkleń chyba Flat. Koleżanka ma i ładnie te drzwi na żywo wyglądają. Jedyne co bym dodała to naświetla boczne. Zobaczymy, jeszcze trochę czasu poczekać zanim zamkniemy stan surowy.
hiczungł

Re: drzwi zewnętrzne Aluhaus?

Post autor: hiczungł »

Zależało mi na tym, aby drzwi reprezentowały jak najwyższą jakością. Z tej okazji wybrałem rozwiązania znane z oferty http://www.kolor-drzwi.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne/ . Idealnie wpasowały się do naszego nowego domu, wszystko koniec końców rewelacyjnie się komponuje. Dokładnie takiego efektu było nam trzeba.
ODPOWIEDZ