Kuchnia na wymiar

Znasz dobry sklep meblowy? Kupiłeś/kupiłaś meble, z jakich jesteś zadowolony? Napisz o tym! Dołącz do nas, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Kuchnia na wymiar

Post autor: Tomasz »

Heyay!
Powiedzcie mi, bo w końcu przyszedł czas remontu u nas w domu, a konkretniej raczej wymiana kuchni. Czy kuchnia na wymiar jest sporo droższa od kuchni np z ikei? Czy z jakiegoś sklepu meblowego? Jak to wygląda cenowo? Orientował się może ktoś z Was?
Za kuchnią na wymiar przemawia do mnie wykorzystanie co do centymetra każdego miejsca w tym pomieszczeniu, co jest naprawdę bezcenne w naszym przypadku (mała kuchnia 7m2).
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Kuchnia na wymiar

Post autor: Malva »

No ja robiłam kuchnię na wymiar w moim domu rok temu - koszt to około 25k No ale kuchnię mam dużą - 12m2 i do tego szafki cargo z magic cornerami - a to zrobiło różnicę. Fakt jest taki, że kuchnie na wymiar mogą być porównywalne cenowo w stosunku do zwykłych mebli. Tylko trzeba dobrze poszukać wśród wielu ofert stolarzy. Ale jest tak jak pisałeś - dzięki temu, że jest to kuchnia na wymiar, to można wykorzystać każdy centymetr miejsca - fajnie i ciekawie zabudować.
Awatar użytkownika
Truda
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:43

Re: Kuchnia na wymiar

Post autor: Truda »

Ja jestem zdania, że remont kuchni robi się raz na ile? Na 10-15 lat spokojnie, prawda? Ok, zaoszczędzimy załóżmy te 5 tysięcy złotych decydując się na meble z marketu, w stosunku do mebli na wymiar. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż tą kwotę podzielimy przez te załóżmy 10 lat - to ile nam wyjdzie drożej? 50 złotych miesięcznie? Za kuchnię na wymiar? Kuchnie marzeń? No bez przesady! To nie jest coś, co się robi co roku - ale tak jak mówię - raz na kilkanaście lat. Ja zrobiłam 2 lata temu kuchnię na wymiar i nie żałuję.
ODPOWIEDZ