klimatyzatory.net opinie

Znasz dobry sklep meblowy? Kupiłeś/kupiłaś meble, z jakich jesteś zadowolony? Napisz o tym! Dołącz do nas, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Kasia_M
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:41

klimatyzatory.net opinie

Post autor: Kasia_M »

Hej, szukam klimatyzacji do biura (około 150 m2), znacie firmę klimatyzatory.net? Akurat na terenie Krakowa oferują montaż klimy, a to by nam ułatwiło cały proces instalacji, ceny też są przystępne. Będę wdzięczna za wszystkie opinie i podpowiedzi, jakie klimatyzatory najlepiej wybrać.

mydlo aleppo opinie
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 13:22

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Riona »

Firma klimatyzatory.net zakładała klimatyzację w ubiegłym roku w naszym biurze. I wszystko poszło bez problemów. Rzetelni, terminowi. Zresztą to ludzie z doświadczeniem więc i radą przy wyborze pomogą. Opinia o nich nie może byś inna niż pozytywna - ja Ci serdecznie polecam .
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Kleo »

klimatyzatory.net zdecydowanie polecam. Opinie mają dobre i ja swoją do tego dopisuję. Rzetelni, kompetentni. Zajmą się tematem kompleksowo. Polecam raz jeszcze.
Awatar użytkownika
Celia
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2019, 19:02

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Celia »

Również mogę śmiało polecić klimatyzatory.net. Zakładali u nas system na powierzchnię około 300 m i wszystko działa tak jak powinno, nawet jest spory zapas mocy. Jeśli chodzi o opinię, to może być tylko pozytywna.
Awatar użytkownika
Serena
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:57

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Serena »

Specjaliści z klimatyzatory.net nie tylko pomogli nam wybrać odpowiednie do naszych potrzeb urządzenia, ale również sprawnie i fachowo je zainstalowali. Zeszłe lato było dzięki temu całkiem znośne. Moja opinia – świetna firma i śmiało mogę polecić.
Awatar użytkownika
Figa32
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:47

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Figa32 »

Klimatyzatory.net to sprawdzona przeze mnie osobiście firma. Usługa kompleksowa, od wyboru urządzeń, przez montaż i późniejszą konserwację. Poleca, opinie nie kłamią. Solidny i rzetelny partner do współpracy.
Awatar użytkownika
Rendżi
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2019, 6:43

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Rendżi »

Śmiało bierz ekipę z klimatyzatory.net. Opinie o nich nie są przesadzone - fachowcy z doświadczeniem. Doradzą, podpowiedzą, nie naciągną na kasę. Montowali u mnie w domu i w firmie. Zero problemów.
Awatar użytkownika
kura23
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:31

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: kura23 »

Znam firmę klimatyzatory.net. Zakładali u nas klimatyzację w biurze. Tak jak poprzednicy mam dobrą opinię. I to zarówno o samej klimatyzacji jak i o fachowcach z tej firmy. Mogę spokojnie polecić. Jeśli nie wiesz, jakiej mocy urządzenia potrzebujesz, to ludzie z tej firmy na pewno dobiorą odpowiednie urządzenie.
Awatar użytkownika
majka45
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:20

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: majka45 »

Ludzie z klimatyzatory.net zakładali klimatyzację u nas w biurze. Dobra robota, świetnie dobrany klimatyzator. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie ma się co zastanawiać, możesz umawiać się z nimi w ciemno. Znalazłam wiele podobnych opinii, więc raczej nie wzięły się z kosmosu.
Awatar użytkownika
krysia67
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:39

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: krysia67 »

Klimatyzatory.net to sprawdzona przeze mnie firma od klimy. Bez problemu poradzili sobie z naszym starym i trochę już kulejącym systemem. Bez wahania wystawiam im pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
alicja35
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 11:41

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: alicja35 »

Nie znam się na klimatyzatorach na tyle, by podpowiedzieć ci jakiś konkretny model. Ale z firmą świetnie trafiłaś. Klimatyzatory.net zakładali u nas klimę, wreszcie lato w biurowcu przestało być aż taką udręką. Panowie samo zaproponują ci najbardziej optymalne rozwiązanie. Uwierz mi, warto polegać na ich opinii, znają się na swoje pracy.
Awatar użytkownika
jowita45
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:01

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: jowita45 »

Bardzo dobrze znam firmę klimatyzatory.net. Panowie bez problemu dobiorą i zainstalują taki system klimatyzacji, żeby było ok. U nas działali w zeszłym roku, wszystko jest ok. Do tego załatwiamy u nich przeglądy (są konieczne jeśli chcemy mieć sprzęt na gwarancji). Polecam i zostawiam pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
ajuliannaaa200
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:13

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: ajuliannaaa200 »

Trzeba poszperać w necie w tej sprawie. Na pewno się coś znajdzie.

terenowa obrona przeciwlotnicza
Budujcie mosty od człowieka do człowieka, oczywiście zwodzone.
Awatar użytkownika
olga32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:44

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: olga32 »

To dobra i sprawdzona już przez wiele osób firma. Ja po raz pierwszy o klimatyzatory.net usłyszałam od znajomych. Polecali, więc skorzystałam z ich opinii. Dziś sama polecam. Firma zatrudnia ludzi znających się na zagadnieniach związanych z klimatyzacją, potrafią i dobrać i potem sensownie zainstalować.
Awatar użytkownika
paula57
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:45

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: paula57 »

Znam ich doskonale. Panowie z klimatyzatory.net instalowali u mnie system na 100 m2. Dobrali go jeśli chodzi o wydajność, bo słabo się na tym znam. Instalacja szybka, sprawna i estetyczna. Ceny super. Nic tylko polecać i za innymi powtarzać pozytywne opinie na ich temat.

rura icta
Awatar użytkownika
Dasto
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2019, 21:35

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Dasto »

Polecam też zwrócić uwagę na firmę https://hakoprojekt.pl/ ze Śląska. Zajmują się projektowaniem, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych.
Awatar użytkownika
ewelina43
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:26

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: ewelina43 »

klimatyzatory.net działają na rynku komfortu cieplnego już bardzo długo. Sama bardzo miło wspominam współpracę z nimi, szczególnie dzięki ogromnej wiedzy na temat klimatyzacji i wentylacji. Lista realizacji na stronie robi wrażenie. Mają dobrą opinię i skutecznie utrzymują ją przez cały czas.
Awatar użytkownika
kama42
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:12

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: kama42 »

Mam za sobą bardzo udaną współpracę z firmą klimatyzatory.net. Wybrali nam taki system, że w całym biurze jest po prostu cudownie. To się faktycznie nazywa komfort cieplny i w opinii fachowców jest niezwykle istotny.
Awatar użytkownika
olga34
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:32

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: olga34 »

Jakiś czas temu zamawialiśmy instalację klimy w firmie klimatyzatory.net i cała współpraca w tym zakresie przebiegła bez najmniejszych problemów. Panowie są solidni, znają się na instalowanych urządzeniach, można na nich liczyć również w przypadku konserwacji urządzeń a także serwisu pogwarancyjnego. Mają dobrą opinię.

dyżur aptek kraków
Awatar użytkownika
majka43
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 11:17

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: majka43 »

Z firmą klimatyzatory.net zetknęłam się kilka miesięcy temu jak zakładali klimę w naszym biurze. Porządni fachowcy, szybka i konkretna usługa, czego chcieć więcej. Tak jak inni miło ich wspominam i oczywiście wystawiam pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
Barbara80
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:39

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Barbara80 »

Gdy zakładałam klimatyzację w mojej firmie zdecydowałam się na usługi firmy klimatyzatory.net. Polecam, bo szybko, sprawnie i fachowo zajęli się pracą. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy.
Awatar użytkownika
Alina876
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:36

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Alina876 »

Prowadzę niewielką firmę i potrzebowałam założyć klimatyzację w pokojach. Szukając opinii o firmach natrafiłam na klimatyzatory.net i postanowiłam skorzystać z ich oferty. To był strzał w dziesiątkę - profesjonalizm i dokładność to cechy tej firmy.
Awatar użytkownika
Katarzyna634
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:42

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Katarzyna634 »

Firmę klimatyzatory.net polecił mi znajomy, który u siebie w sklepie zakładał klimatyzację. Mam pozytywną opinię na ich temat, bo szybko, sprawnie i za niewygórowaną cenę wykonali swoją pracę. Polecam usługodawcę.
Awatar użytkownika
Lidia814
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 20:01

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Lidia814 »

Rok temu latem potrzebowałam założyć klimatyzację w swojej kancelarii, gdy upały nie dawały spokoju. Znajomy polecił mi firmę klimatyzatory.net, bo uważał, że specjaliści z tej firmy założą mi klimatyzację szybko i w końcu będę mogła komfortowo pracować. Mam bardzo pozytywną opinię na ich temat, bo prace przebiegły sprawnie.
Awatar użytkownika
Magda702
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:35

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Magda702 »

Gdy nadeszły upały, bardzo szybko potrzebowałam założyć klimatyzację w biurze. Znajomy polecił mi klimatyzatory.net, więc postanowiłam sprawdzić firmę. Szukając w internecie opinii, znalazł większość pozytywnych opinii na temat firmy i sama je potwierdzam. Pracownicy bardzo sprawnie założyli klimatyzację i w końcu mogę cieszyć się upragnionym chłodem.
Awatar użytkownika
elkaka
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:07

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: elkaka »

Firma klimatyzatory.net w ubiegłym miesiącu zakładała mi klimatyzację w sklepie. Polecam, sprawnie i szybko wykonana praca. Czytałam wiele pozytywnych opinii na ich temat.
Awatar użytkownika
Monika876
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 20:12

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Monika876 »

Firmę klimatyzatory.net poznałam od bardzo dobrej strony, gdy zakładali klimatyzację w mojej firmie. Mam dobrą opinię na ich temat, bo do zadania podeszli profesjonalnie i sprawnie. Dzięki nim nie męczę się już w biurze podczas upałów.
Awatar użytkownika
wera523
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:15

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: wera523 »

Znam firmę klimatyzatory.net, bo oni zakładali klimatyzację w moim biurze. Mam dobrą opinię na temat tej firmy, bo prace przebiegły bez zastrzeżeń, a ich pracownicy zadanie wykonali bardzo szybko. Polecam tych specjalistów.
Awatar użytkownika
nikola733
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:33

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: nikola733 »

Gdy zbliżały się upały, moi pracownicy domagali się klimatyzacji, postanowiłam posłuchać ich opinii. W związku z tym zdecydowałam się na im ulec i zatrudniłam fachowców z klimatyzatory.net. Jestem bardzo zadowolona, bo robota została wykonana szybko i sprawnie, a w dodatku niedrogo.
Awatar użytkownika
lola566
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:18

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: lola566 »

Gdy nadeszła fala upałów, my jako pracownicy, namówiliśmy szefa, żeby założył klimatyzację w biurze. Zatrudnił fachowców klimatyzatory.net, więc z ciekawości postanowiłam poszukać opinii na ich temat. Sama się zdziwiłam, bo była same niema pozytywne. U nas w biurze też wszystko działa bez zastrzeżeń, więc polecam.
Awatar użytkownika
robotkireczne
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 16:04

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: robotkireczne »

Ja szukam wentylator przemysłowy fenne 03.285. Czy ktoś wie jakie sklepy oprócz Leddo jeszcze takie sprzedają? Chce porównać ceny i modele. Dla rozeznania dodaje link: https://leddo.pl/wentylator-przemyslowy ... zarny.html ;)
Awatar użytkownika
zuza029
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:44

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: zuza029 »

Jeśli ktoś chce zakładać klimatyzację w biurze czy domu, to zdecydowanie polecam klimatyzatory.net. Miałam okazję obserwować ich pracę, gdy zakładali klimatyzację w naszej firmie, w nowej siedzibie. Mam bardzo pozytywną opinię, bo fachowcy uporali się z pracą bardzo szybko i teraz mamy w biurze przyjemny chłód.
Awatar użytkownika
teresa101
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:40

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: teresa101 »

Jeśli chodzi o zakładanie klimatyzacji, to polecam klimatyzatory.net. Ich fachowcy zakładali klimatyzację w moim sklepie i mam dobrą opinię o nich. Klimatyzacja została założona szybko i bez żadnych problemów.
Awatar użytkownika
henia823
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:52

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: henia823 »

W mojej opinii bardzo dobrą firmą, która zakłada klimatyzatory jest właśnie klimatyzatory.net. Uważam, że taka usługa wymaga wiedzy i doświadczenia, a wiem, że oni takie mają. Mogę polecić firmę każdemu.
Awatar użytkownika
oksana498
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:43

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: oksana498 »

Firma klimatyzatory.net ma same pozytywne opinie w internecie. Myślę, że można im zaufać, bo mają wieloletnie doświadczenie i dosyć długo istnieją na rynku. Słyszałam wiele dobrych zdań na ich temat.
Awatar użytkownika
rozalia003
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:56

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: rozalia003 »

W mojej opinii klimatyzatory.net to dobra firma, która nada się do założenia klimatyzacji w biurze. Myślę, że powierzchnia pomieszczeń nie gra roli, oni założą klimatyzator w każdej firmie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
Awatar użytkownika
paula544
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:55

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: paula544 »

Fachowcy z klimatyzatory.net zakładali klimatyzację w mojej firmie i mam dobrą opinię o nich, a potwierdzają to zdania innych internautów. Klimatyzację założyli szybko i bez bałaganu. W dodatku ceny są bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
sara450
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:52

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: sara450 »

Popularna jest opinia, że zakładanie klimatyzacji, to długa i skomplikowana czynność. Jednak dla klimatyzatory.net jest to codzienność, dlatego mają już wprawę. Klimatyzację w biurze założą szybko i sprawne, a cena za usługę nie jest wygórowana.
Awatar użytkownika
ida812
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:05

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: ida812 »

Firma klimatyzatory.net niedawno zakładała klimatyzację w moim biurze i mogę wyrazić o nich opinię. Wiem, że zakładanie klimatyzacji jest pracochłonne, bo trzeba wiercić w ścianie i podłączyć te wszystkie kable. Patrząc na ogrom obowiązków, muszę przyznać, że oni wykonali je bardzo szybko i przyłożyli się do pracy, bo wszystko działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
aneta989
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:54

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: aneta989 »

Zdaję sobie sprawę, że zakładanie klimatyzacji wiąże się z wieloma czynnościami i jest to skomplikowana praca. Dlatego trzeba znaleźć odpowiedniego wykonawcę, a takim jest klimatyzatorynet.pl. W mojej opinii oni wykonają swoje zadanie bardzo i za rozsądną cenę.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: tenzly »

Raczej tu szuka się kogoś z waszych okolic, firmę która działa lokalnie dostarczając sprzęt, ale i także wiadomo montując klimatyzatory:) Jeżeli jesteście z Łodzi i okolic to powinna was zainteresować oferta od https://erco-lodz.pl/klimatyzacja/ Kompleksowo zajmują się oni klimatyzacją, proponują świetne rozwiązania dla domów jednorodzinnych, biur, a także i dużo większych obiektów przemysłowych. Również będziecie mogli znaleźć tu pompy ciepła oraz wentylacje z rekuperacją.
Awatar użytkownika
dobrewiadomosci
Posty: 40
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:37

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: dobrewiadomosci »

Lepiej korzystać z usług lokalnych firm, klimatyzacja to zbyt skomplikowane urządzenie żeby je wysyłać a co potem z serwisem. Zarówno klimatyzacją jak i wentylacją w Jastrzębiu Zdroju może zająć się firma Klimat http://www.klimat.biz.pl/ to gwarancja dobrze wykonanej usługi i sprawdzonej obsługi po sprzedażowej. Klimatyzacja w obecnym klimacie i ilości ciepłych dni jest ważna zarówno w pracy jak i w domu.
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Didi34 »

Z tego co się orientuję, to na pewno również godna uwagi są klimatyzacje lg. Jest to z pewnością jedna z bardziej znanych firm, która od lat oferuje sprzęty wysokiej jakości, więc z klimatyzacją na pewno będzie tak samo. Parametry techniczne są porządne, więc bez problemu powinna zapewniać przez cały czas optymalną temperaturę w domu.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: alutka90 »

A czy ktoś z was montował może klimatyzację w samochodzie ? Chcialbym przed kolejnymi wakacjami wyposażyć się w taką klimę bo czasami jadąć na słońcu można się ugotować. Dodatkowo przyjaciel prosil tez abym zrobil maly research w sprawie kontenerow chlodniczych tego typu https://www.eberspaecher.pl/produkty/po ... nicze.html Jak myslicie , czy nada sie to do przewozu mrożonek na dlugie dystanse ?
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: milagros »

Niestety nie znam tej firmy, najlepiej byłoby poczytać opinie na ich temat. Natomiast na pewno warto byłoby zapoznać się ze stroną https://klimatyzacjawroclaw.pl , ponieważ znajdziecie tam wszelkie informacje na temat klimatyzacji. Na pewno one przydadzą się wam, gdy będziecie wybierać odpowiedni produkt dla siebie.
Aśka

Re: klimatyzatory.net opinie

Post autor: Aśka »

Ja dobrze znam tą firmę http://clima.com.pl/ i mogę ci ją polecić w stu procentach. Wielu moich znajomych ma klimatyzację z tej firmy i na prawdę bardzo sobie ją zachwalają. Firma ma bardzo duży fach w ręku oraz bardzo dobre ceny i sprzęt. Samo podejście do klienta jest oszałamiające bo traktują cię jakbyś co najmniej kupowała u nich Porshe.
ODPOWIEDZ