Szukam stolarza z Krakowa

Awatar użytkownika
Abdon85
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2019, 10:40

Szukam stolarza z Krakowa

Post autor: Abdon85 »

Witam! Poszukuję dobrego stolarza z Krakowa. Znajomy polecał mi zakład stolarski Modrzew https://modrzew.pl/. Myślicie, że warto skorzystać z jego usług?
Awatar użytkownika
Edgar77
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2019, 23:28

Re: Szukam stolarza z Krakowa

Post autor: Edgar77 »

Według mnie warto! Stolarz z pracowni Modrzew wykonał dla mnie piękne meble ogrodowe. Jestem zachwycony ich wysoką jakością i przystępną ceną.
Awatar użytkownika
elka898
Posty: 108
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Szukam stolarza z Krakowa

Post autor: elka898 »

Mam wrażenie, że na rynku jest coraz to mniej zakładów stolarskich, ponieważ ludzie wyuczeni w tym fachu obawiają się zakładać swoje firmy, bo koszt kupna wszystkich maszyn i narzędzi ich przerasta. Na szczęście jest taka strona, jak https://maszyny-stolarskie.com.pl/ na której można znaleźć sobie przeróżne maszyny stolarskie. Fakt są one używane, ale w bardzo dobrym stanie. Poza tym w ofercie jeszcze m.in. piły, frezarki, grubościówki, czy wiertarki.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Szukam stolarza z Krakowa

Post autor: likka9 »

Frezarki sa bardzo ważne, zwłaszcza frezarki spalinowe niby nic, ale jak wiemy, czasami podczas remontu wychodzi wiele innych rzeczy, które musimy zrobić, a wymagane jest użycie poszczególnych narzędzi. Dzięki frezarkom spalinowym możemy naprawdę sobie ładnie poradzić w naszym domu czy mieszkaniu podczas remontu.
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Szukam stolarza z Krakowa

Post autor: asmaki »

Są ważne, to prawda. Ale też trzeba pamiętać o innych urządzeniach, które przy obróbce drewna są niezbędne i mam na myśli np. piły formatowe https://winter-holztechnik.pl/maszyny/p ... formatowe/ . Generalnie maszyn do stolarskiej obróbki jest bardzo wiele, u tego producenta można się z nimi wszystkimi zapoznać
ODPOWIEDZ