Meble od George Azzar - opinie

Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Meble od George Azzar - opinie

Post autor: monija »

Witam wszystkich zgromadzonych na forum. Już nie raz uzyskałam fajne porady więc teraz ja mam konkretnie pytanie. Czy kojarzycie producenta mebli George Azzar ? Jak jakość, ceny, czas realizacji zamówień itd. Kupowaliście już coś u nich ? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: szygi »

u mnie w firmie mamy biurka od nich ( model George np ). Trzeba przyznać, stylówka jest super, każdy pyta gdzie można takie cudeńka zamówić :)
Awatar użytkownika
trytek
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2019, 13:38

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: trytek »

znam tego polskiego producenta i też mogę śmiało polecić :) Ofertę maja dość rozbudowaną i w zasadzie znajdziesz tu meble to każdego pomieszczenia czy własnie do firmy. Nie znam drugiego takiego miejsca, gdzie dostaje się aż 100 lat gwarancji na meble także coś w tym jest :)
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: monija »

dzięki bardzo za informacje, szczerze przyznam, że własnie na takie opinie liczyłam. Ich meble bardzo mi się podobają i już nawet zrobiłam taką roboczą listę zakupów. Marzy mi się np stół do jadalni Oslo :)
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: szygi »

Fajny wybór :) pewnie wiesz, że możesz od razu zamówić u nich do kompletu krzesła do tego stołu :) To co jeszcze warto wiedzieć to to, że przesyłka jest darmowa :) czas realizacji zamówień tez dość szybki biorąc pod uwagę, że wszystkie meble robione są ręcznie :)
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: monija »

zamówienie złożone jakiś tydzień temu, teraz zostało tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na dostawę :) sama jestem ciekawa jak to wszystko będzie się prezentowało na żywo :)
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: szygi »

monija to super, czas szybko zleci i ani się obejrzysz a mebelki będą u Ciebie :) czekamy na relację po :)
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: monija »

dostałam meble :) jestem oczarowana jakością, szybkością realizacji całego zamówienia. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż w katalogu. Raz jeszcze dzięki za wszystkie wpisy, pomogły mi w podjęciu dobrej decyzji :)
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: Kordia »

Nie znam tej firmy. Ja najczęściej kupuję meble online. Jest spory wybór sklepów jak np. tu https://mebleimaterace.pl/ . Można znaleźć meble wysokiej jakości, atrakcyjne i w konkurencyjnych cenach.
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: asmaki »

też nie znam tej firmy, ale w sumie wiele zależy od tego w jakim rejonie mieszkamy. więc jeśli chodzi o meble elbląg to na https://dobremeble.elblag.pl/ znajdziecie szeroki wybór lokalnych producentów. warto zapoznać się z ofertą
Awatar użytkownika
nela421
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 18:43

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: nela421 »

Nie znam tej firmy meblarskiej, ale ja zazwyczaj kupuję meble przez internet. Moim pierwszym wyborem jest zawsze sklep http://meble-do-niemiec.pl/, bo jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuję dostawę do Niemiec, co ma istotne dla mnie znaczenie. Mają też modne meble.
Awatar użytkownika
judyta98
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 19:01

Re: Meble od George Azzar - opinie

Post autor: judyta98 »

Z własnego doświadczenia wiem, że meble lepiej kupować w internecie, choć nie znam wspomnianego sklepu. Niedawno robiliśmy remont u siebie w mieszkaniu, a wcześniej u rodziców i większość mebli kupiliśmy na http://aurameble.pl/. Mają duży wybór i wszystko jest w jednym miejscu. Można z nimi urządzić całe mieszkanie.
ODPOWIEDZ