Drewniane rzeźby do salonu

Awatar użytkownika
Kacper28
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:44

Drewniane rzeźby do salonu

Post autor: Kacper28 »

Witajcie!
Szukam jakichś ciekawych rzeźb do salonu. Niedawno przeprowadziłem się z Bielsko-Białej (tam mogę polecić super snycerza https://grzegorz-michalek.pl/) i szukam kogoś, kto wypełni puste miejsce w moim salonie, jakąś fajną drewnianą rzeźbą. Najlepiej, żeby ta osoba była z okolic Warszawy :)
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: Drewniane rzeźby do salonu

Post autor: brukselka »

O, no to jest ciekawe. Są to, rozumiem, ciosane rzeźby? Zaraz się przyjrzę, bo tak tylko odpisałam, zdziwiona, że coś takiego w ogóle się do domów wykonuje. Ale powiedzcie mi szczerze, czy takie coś się impregnuje? Wiem, że są bezbarwne środki do ochrony drewna , ale nie chciałabym, żeby to okazało się niszczeniem dzieła artysty. Jak to jest w świetle prawa?
Dev
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 7:12

Re: Drewniane rzeźby do salonu

Post autor: Dev »

Takie drewniane rzeźby zawsze bardzo mi się podobały i w zasadzie uważam, że jak najbardziej zadają się do zastosowania we wnętrzach domu, na tarasie, czy nawet w ogrodzie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że drewno powinno zostać odpowiednio zabezpieczone, a można do tego wykorzystać między innymi oleje do drewna. Dzięki takiemu zabezpieczeniu drewno będzie prezentowało się dobrze przez zdecydowanie dłuższy czas. ;)
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Drewniane rzeźby do salonu

Post autor: cero »

Niby fajnie, ale trzeba uważać. W naszych były korniki. Masakra, bo jednak w domu mamy pełno drewnianych powierzchni i elementów. Na szczęście zareagowaliśmy szybko. Jak tylko zauważyliśmy problem, to zadzwoniliśmy do profesjonalistów , firmy Mr Service z Gdańska https://ochronadrewna.eu/Oferta/. Oni maja kompleksową ofertę, są kompetentni, mają świetne ceny, no i bez problemu poradzili sobie z naszym problemem, polecam.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Drewniane rzeźby do salonu

Post autor: norva »

My mamy własną galerię sztuki, organizujemy wiele wystaw, część dzieł sama zakupiłam, bo tak mi się spodobały, w tym są obrazy, ale również rzeźby. Przewóz takich dzieł sztuki musi odbywać się w specjalny sposób. Muszą być one odpowiednio zabezpieczone. O to dba u nas firma Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/ofer ... iel-sztuki z Warszawy. To rzetelni ludzie, mają szeroki zakres usług, w tym doradztwo, pakowanie oraz sam transport dzieł. Ceny mają atrakcyjne, posiadają odpowiednie kompetencje i pracują porządnie, widać, że mają doświadczenie w branży, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ