Maximer pellet

Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Maximer pellet

Post autor: elżbieta66 »

Gdzie można detalicznie lub hurtowo zakupić pellet ze sprawdzonego źródła? Czytałam o firmie maximer, czy ktos ma z nimi jakieś doświadczenie?
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Maximer pellet

Post autor: kira »

Oj ta firma to pełna profesja. Pellet mają świetnej jakości, najlepszej, do tego jest to eko paliwo, wiec oszczedzamy naturę. Dodatkowo, wysokie możliwości produkcyjne sprawiają, że firma jest w stanie zrealizować każde zamówienie w minimalnym czasie
ghhjhł

Re: Maximer pellet

Post autor: ghhjhł »

Większy kłopot niż znalezienie pelletu stanowiło odkrycie odpowiedniego pieca na te biopaliwo. Po dłuższych poszukiwaniach jednak zdecydowałem się na ofertę https://airhotkominki.pl/15-piece-na-pellet , co było znakomitą inwestycją. Paliwo odnawialne , niskoemisyjne to już dzisiaj hit, w pełni przyjazny dla środowiska - tego było nam trzeba!
mórarz

Re: Maximer pellet

Post autor: mórarz »

A czy posiadasz już właściwy kocioł pod ten pellet? Oferta https://pellux.pl/pl/kotly-peletowe-pellux-3/ sprostała moim oczekiwaniom, przez co ogrzewanie w sposób tak przyjazny dla środowiska robi wrażenie. W końcu działamy w zgodzie ze środowiskiem a przecież o to chodzi. Absolutnie sprostało to moim wymogom na tym polu.
Grześ

Re: Maximer pellet

Post autor: Grześ »

Niestety ja nigdy nie miałem okazji aby korzystać z takiego systemu ogrzewania więc również nie bardzo mogę się na jego temat wypowiedzieć. Za to każdemu na pewno polecam doskonały system, ogrzewania i chłodzenia z firmy https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ który nie dość, że jest wydajny to również bardzo innowacyjny.
wolska

Re: Maximer pellet

Post autor: wolska »

Tutaj https://epellety.pl między innymi jest dostępny pellet Olimp. Uważam, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Takie ogrzewanie jest ekologiczne i praktyczne. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązanie.
Bartek_Łuczyk

Re: Maximer pellet

Post autor: Bartek_Łuczyk »

Niestety nigdy nie korzystałem z usług tej firmy, więc ciężko mi będzie pomóc Ci w tej kwestii. Osobiście zamawiam pellet o grubości 6mm w tzw. Big Bagach 900kg od firmy Europol z Kraszewic. Produkowany przez nich pellet wyróżnia się wartością opałową ≥ 17,5 MJ/kg, wilgotnością ≤ 10% i długością 3,15 < L ≤ 40 mm. Osobiście jestem bardzo z niego zadowolony. Więcej informacji dotyczących ich oferty możesz znaleźć na stronie internetowej: https://europol1.pl/pellet/.
ODPOWIEDZ