Własny biznes

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
waylon
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2020, 19:52

Własny biznes

Post autor: waylon »

Mam pytanie odnośnie zakładania własnej gastronomii. O co należy zadbać poza sprawami oczywistymi? Chodzi mi o inne ważne sprawy, które nie przychodzą od razu do głowy, jak współpraca z klientami zewnętrznymi, na przykład przy pakowaniu produktów. Chodzi o cos w tym stylu
https://pakowarka.pl/
Jeżeli znacie jakieś dobre poradniki biznesowe to śmiało podsyłajcie, bo póki co mam taki
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-jak- ... ronomiczny
wiechu

Re: Własny biznes

Post autor: wiechu »

Wielu z nas jednak decyduje się na prowadzenie sklepu online. Warto się wtedy zastanowić nad logistyką i wysyłką paczek. W tym artykule https://www.kujawy.info/aktualnosc/jak- ... narodowej/ natknąłem się na informacje dotyczące usprawniania logistyki w firmie.
paula88

Re: Własny biznes

Post autor: paula88 »

Ja to sobie czasem myślę, że warto mówić o rozwiązaniach, jakie mają dla nas szczególne powiązania. I jestem zdania, że naprawdę warto powiedzieć, że coś takiego jak rekompensata za koszty odzyskiwania należności jest ważna. No i ja uważam, że naprawdę w tym względzie można powiedzieć, że można ją łatwo uzyskać.
jadźka

Re: Własny biznes

Post autor: jadźka »

Co powiecie w ogóle na https://www.oscbr.pl/ ? Właśnie z tego co słyszałam to system jest bardzo rozbudowany, dodatkowo zabezpiecza on przed błędami i mandatami
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 82
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Re: Własny biznes

Post autor: kasiunia »

Jeśli działacie w branży instalatorskiej a dokładniej zajmujecie się instalowaniem pomp ciepła czy klimatyzacji takie szkolenia są właśnie dla was. Co zyskujecie odbywając szkolenie z montażu klimatyzacji ?Przede wszystkim fachową wiedzę bo po to te szkolenia są organizowane. Ponadto zachowujecie 7-io letnią gwarancję na urządzenia oraz możecie kupować części po cenach z dodatkowym rabatem.
fillesa

Re: Własny biznes

Post autor: fillesa »

Pewnie każdy się zgodzi że płynność finansowa i dostęp do kapitału są niezbędne dla rozwoju biznesu. W sytuacji braku płynności skutecznym rozwiązaniem może być faktoring np od AFORTI Factor . Usługa ta jest to wykup wierzytelności z tytułu dostaw towarów i usług i zapewnia przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych.
ODPOWIEDZ