Paznokcie

Awatar użytkownika
odo
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, 9:10

Paznokcie

Post autor: odo »

Też jesteśmy właśnie na etapie wykończania naszego domu, budowa trwała dość długo, ale cieszę się, że zbliża się już ku końcowi, w końcu będę miała też trochę więcej czasu i możliwości, żeby zadbać na przykład o swoje paznokcie, bo wiadomo jak to przy ciągłym sprzątaniu "poremontowym" były w nienajlepszym stanie. Teraz na co dzień ratuje mnie najlepsza odżywka do paznokci z Victoria Vynn, nie wiem jak moje paznokcie by wytrzymały te ciągłe kontakty z wodą i różnymi detergentami, gdyby nie ona
Milkana

Re: Paznokcie

Post autor: Milkana »

Profesjonalna manicure i pedicure to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia paznokci. Regularne wizyty u kosmetyczki pomagają utrzymać paznokcie w dobrym stanie. Dodatkowe informacje o profesjonalnych zabiegach dostępne są tutaj https://aruba.rzeszow.pl/zdrowe-i-piekn ... nie-zadbac i warto również pamiętać o regularnym piłowaniu paznokci, aby zapobiec ich rozdwajaniu.
desika

Re: Paznokcie

Post autor: desika »

Dostałam na święta od siostry zestaw do paznokci hybrydowych. Bardzo się ucieszyłam bo muszę przyznać, że już od dłuższego czasu się czaiłam na robienie samemu hybryd. Przez te kilka miesięcy robiłam paznokcie sobie, siostrze i mamie. Wszystkie jesteśmy zadowolone, bo można dużo zaoszczędzić w ten sposób.
ODPOWIEDZ