Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 36
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:43

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

Post autor: Kalanss »

Niestety nie mam tego za sobą i prawdę mówiąc obawiam się tego. Boję się samej wymiany a także tego, że wybiorę niewłaściwe grzejniki, które nie będą odpowiednio ogrzewać mieszkania i które w najgorszym wypadku będe musiała wymienić, a jak wiecie to spory koszt. Nie wiem jakie grzejniki kupić, jak na razie myślę o ofercie tego sklepu https://mat-dom.pl/ , ale mają tyle fajnych grzejników, że człowiek głupieje.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2019, 12:45

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

Post autor: katpat »

Grzejnik efektywnie ogrzewający mieszkanie i zapobiegający dostawaniu się zimnego powietrza z zewnątrz? To jak najbardziej możliwe – dowiedź się więcej, a może okaże się, że to rozwiązanie idealne dla twojego domu.
Awatar użytkownika
julajula
Posty: 30
Rejestracja: 14 sie 2019, 11:31

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

Post autor: julajula »

Ja na szczęście jestem już po wymianie grzejników i cieszę się, że mam to z głowy. Mąż nie ma czasu na to, aby wykonywać takie remonty, dlatego wynajęliśmy profesjonalną ekipę, która szybko uwinęła się z pracą. Co prawda koszt robocizny był dość spory, bo poszło na to ładnych kilka tysięcy razem z materiałami, ale udało nam się znaleźć kaloryfery pokojowe w dobrych cenach. Jak dobrze się poszuka to można znaleźć naprawdę dobre grzejniki w atrakcyjnych cenach - nam się udało. :D
Awatar użytkownika
dramka
Posty: 70
Rejestracja: 14 gru 2019, 20:24

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

Post autor: dramka »

ja pamietam ze my tez sie dlugo do tego zbieralismy... a jednak wymiana grzejnikow co jakis czas to podstawa i nie ma co tego odkladac, tym bardziej, ze to nie schodzi jakos dlugo, nam wszystko ogarnela firma Levada, mili fachowcy, kompleksowa robota, w razie czego tez serwisuja
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

Post autor: meleczko »

Jeśli chodzi o grzejniki płytowe, aluminiowe czy łazienkowe to w dobrych cenach kupicie je w hurtowni systemów sanitarnych JP-Instalacje w Chorzowie https://www.jp-instalacje.pl/oferta My tam się zaopatrzyliśmy i jesteśmy zadowoleni, bo nie przepłaciliśmy a jakość grzejników, które kupiliśmy jest bardzo dobra.
ODPOWIEDZ