Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: p45 »

Chodzi o działkę, która mierzy 18 arów. Szukam jakiejś opcji, do taniego ogrodzenia takiej powierzchni. Pytanie w jaki sposób to ogrodzić, aby było możliwie jak najtaniej?
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: dron »

Można to zrobić na kilka sposobów, ale najlepsza opcją wydaje się być siatka węzłowa - taką jaką używa się w lasach (dlatego znana jest również pod nazwą siatki leśnej lub siatki węzłowej leśnej).
Przykład takiej siatki znajdziesz np tutaj pod linkiem: https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/si ... na-wezlowa
Jest stosunkowo tania, szybko się ją montuje oraz demontuje.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: mart22 »

Nie wiem jak to wychodzi cenowo, ale warto może zastanowić się nad belka betonowa? To dobry sposób na ogrodzenie dużej powierzchni, a dodatko dośc szybki w obsłudze. Nie wymaga to żadnego cementu, dzięki specjalnie wyprofilowanej powierzchni. Zadzwoń do nich i dopytaj :)
Awatar użytkownika
Akordeonka
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:20

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: Akordeonka »

Jest to jak najbardziej osobista kwestia. To jest Twoja własna decyzja.
Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta.
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:48

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: malwinka »

Dużo opinii ostatnio słyszałam na temat ogrodzeń i powiem wam, że według mnie warto jest inwestować w ogrodzenia panelowe. Na tej stronie producenta widziałam ich realizacje i ofertę na stronie http://www.mati-met.eu/oferta i powiem wam, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: Kaja »

To może siatka? Zdaje mi się, że to najtańsze rozwiązanie. Moi teściowe mają pół hektara ziemi i gdyby mieli postawić porządne ogrodzenie drewniane czy z kamienia to chyba by się nie wypłacili do końca życia.
Awatar użytkownika
joasia
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2019, 10:27

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: joasia »

Jak tanio i solidnie to moim zdaniem tylko ogrodzenia panelowe. Mogą stać latami i nic się z nimi nie dzieje i są łatwe w montażu. Jeśli sam sobie z tym nie poradzisz zawsze możesz zamówić sobie z montażem jak na przykład w Expert-ogrodzenia Myślę, że będą w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
dumpy
Posty: 14
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:29

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: dumpy »

masz konkretny kosztorys do tego?
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:26

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: plakowski90 »

Spróbuj ogarnąć jakieś ogrodzenia z allegro albo olx takie jakby używki, bedzie taniej
_________________________
białystok drzwi przesuwne
Awatar użytkownika
zaljarek
Posty: 14
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:10
Lokalizacja: Dłużew

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: zaljarek »

Może taniej wyjdzie ogrodzenie panelowe, które stosuje się do ogrodzenia placu budowy, czy w trakcie organizacji imprez masowych? Zajrzyj na https://palisada.pl/ogrodzenia-panelowe, w ofercie jest kilka rodzajów paneli ogrodzeniowych, które są w tym celu stosowane.
Kosa
Posty: 50
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:54

Re: Tanie ogrodzenie dużej powierzchni

Post autor: Kosa »

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego ogrodzenia, to warto zajrzeć do firmy www.centrumogrodzen.pl. Znają się na rzeczy, oferują solidne produkty w bardzo konkurencyjnych cenach
ODPOWIEDZ