Robotyka w Polsce

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Kaśka32M

Robotyka w Polsce

Post autor: Kaśka32M »

Szeroko pojęta automatyka wkracza do naszego życia coraz bardziej.Będzie się tak działo jeszcze bardziej w branżach związanych z produkcją.Tam automatyka zadomowiła się już na dobre. Miarą robotyzacji jest ilość robotów przypadających na 10 tys. zatrudnionych - w Polsce to poziom 46 robotów. Jak Polska wygląda w tej kwestii na tle innych krajów? Daleko nam jeszcze do takich krajów jak Włochy, Francja czy Czechy ale wiele zależy także od branż oraz ilości zatrudnionych w danych krajach. Branża samochodowa dość mocno nasycona jest robotami a np. ilość zatrudnionych osób na Słowacji jest zdecydowanie niższa niż w Polsce - stąd tez wysoka pozycja tego kraju w tych rankingach. Zachęcam do lektury tego bloga - https://fitech.pl/blog/fitech-opinie-pr ... -robotami/ - bardzo ciekawe artykuły związane z tą dziedzina gospodarki.
Dżesika

Re: Robotyka w Polsce

Post autor: Dżesika »

Jak dla mnie to raczej normalna sprawa. Skoro dzisiaj macie faktycznie takie możliwości, to zdecydowanie powinniście wziąć je pod uwagę. Wiem, że wiele firm stawia aktualnie na takie rozwiązania jak chociażby te dostępne na stronie https://www.fif.com.pl/pl/ Moim zdaniem to bardzo ciekawe rozwiązanie, dlatego też śmiało powinniście bliżej je poznać i przemyśleć sobie, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Myśle, że to mogłoby być dla Was sporym ułatwieniem :)
ODPOWIEDZ