Oszczędności

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Oszczędności

Post autor: Archi1 »

A macie jakieś oszczędności żeby móc zacząć inwestować? Wydaje mi się, że to jest taką totalną podstawą jeżeli chodzi o inwestowanie. Wstępnie staram się odłożyć pieniądzę, by móc zainwestować.
Awatar użytkownika
ola156247
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2020, 11:48

Re: Oszczędności

Post autor: ola156247 »

My z mężem za życiowe oszczędności kupiliśmy mieszkanie z inwestycji mieszkania głowackiego kraków i będziemy wynajmować :) Podrzucam, gdyby ktoś był zainteresowany: https://galinvest.com.pl/inwestycja/glowackiego
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Oszczędności

Post autor: Bodzio12 »

Gdybyście chcieli inwestować to ja myślę że najlepiej w mieszkania. Super oferty nowych mieszkań macie w https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/ polecam
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Oszczędności

Post autor: likka9 »

Fajnie przynajmniej 10% swoich oszczędności zainwestować właśnie w kryptowaluty :) Na pewno jeśli chcecie wiedzieć czy opłaca się inwestować w kryptowalutyto powinniście mieć odpowiednią wiedze, która pozwoli wam to ocenić.. Ja na przykład inwestuję w systemie XTB i jestem zadowolona z tej decyzji, przynajmniej pieniądze nie traca na wartosci.
Paweł33

Re: Oszczędności

Post autor: Paweł33 »

A myślicie, że odkładanie na ppk emerytury ma sens? Zastanawiam się, czy może to być doba inwestycja pod kątem zabezpieczenia przyszłości. Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia. Dajcie znać co o tym myślicie i czy korzystacie. Z góy dzięki za odp.
ydła

Re: Oszczędności

Post autor: ydła »

Oczywiście że odkładanie w ppk ma sens. Jeśli mi nie wierzysz to zaufaj ludziom którzy się na tym znają, a tu http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ nawet to facet dość dokładnie policzył i przedstawił krok po kroku. Można było zyskać nawet 150%
Ładia

Re: Oszczędności

Post autor: Ładia »

Wychodzę z założenia, że oszczędzać warto nawet na drobniejszych kwotach, bo z nich naprawdę może uzbierać się większa, na jakiś cel. Na przykład przekonałam się, że jeśli chodzi o zakupy spożywcze, to bardzo dobrze na tle innych sklepów wypada Carrefour. Nie tylko dlatego, że mają bardzo rozsądne zniżki z aplikacją, np. w piątki czy soboty 10% zniżki z aplikacją, ale dodatkowo też ta akcja ceny niskie jak dawniej.
miśka

Re: Oszczędności

Post autor: miśka »

Ładia pisze: ↑27 lip 2021, 13:01 Wychodzę z założenia, że oszczędzać warto nawet na drobniejszych kwotach, bo z nich naprawdę może uzbierać się większa, na jakiś cel. Na przykład przekonałam się, że jeśli chodzi o zakupy spożywcze, to bardzo dobrze na tle innych sklepów wypada Carrefour. Nie tylko dlatego, że mają bardzo rozsądne zniżki z aplikacją, np. w piątki czy soboty 10% zniżki z aplikacją, ale dodatkowo też ta akcja ceny niskie jak dawniej.
Nie tylko spożywka wychodzi taniej w carrefourze. Często mają promocje na rózne produkty, zabawki, ubrania, a nawet meble.
Teraz są np. urządzenia karchera taniej nawet o 30%
Róża

Re: Oszczędności

Post autor: Róża »

Ja to oszczędzam na zakupach, które robię przez platformę cashback net-profit. To się bardzo opłaca, ponieważ zbiera się punkty i później można wymienić na pieniądze. Według mnie warto się tam zarejestrować. Asortyment jest bardzo bogaty, bo ponad 1200 sklepów.
ODPOWIEDZ