odpady komunalne

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Odpady komunalne Rzeszów - znacie jakąś rzetelną firmę?
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: odpady komunalne

Post autor: koral »

Tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ jest namiar na firmę, która zajmuje się badaniem odpadów. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na monitoring odpadów, który pozwoli na uniknięcie różnych niebezpiecznych sytuacji. Jeśli bowiem prowadzicie takie składowisko, to warto stawiać na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania, aby wszystko mieć pod kontrolą.
Awatar użytkownika
karla
Posty: 29
Rejestracja: 08 wrz 2020, 14:57

Re: odpady komunalne

Post autor: karla »

Ogólnie jeżeli chodzi o odpady, to warto dobrze zastanowić się nad firma, która się nimi zajmie. My mamy w pracy odpady niebezpieczne, które musza zostać unieszkodliwione przed utylizacja i dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy EKOPROD z Legnicy http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. Oni mają kompleksową ofertę, atrakcyjne ceny, są profesjonalni i rzetelni. Pracują całkowicie legalnie, mają doświadczenie w branży i można im bez problemu zaufać, polecam.
Awatar użytkownika
oins
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:20

Re: odpady komunalne

Post autor: oins »

Od nas odpady komunalne odbiera firma S.T.S. EKON z Łodzi https://sts-ekon.pl/uslugi-komunalne.html. To jest rzetelna firma, nie tylko transportują i odbierają odpady płynne, ale też zajmują się ich bezpieczną utylizacją. Szybko realizują swoją pracę, usługi maja w pełni kompleksowe, a ceny atrakcyjne. Mają doświadczenie w branży, dlatego bez problemu można im powierzyć te zadanie. Ogólnie są profesjonalni i wiedza co robią, polecam.
Awatar użytkownika
Bella33
Posty: 97
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:54

Re: odpady komunalne

Post autor: Bella33 »

Recyklingiem elektroniki fachowo zajmuje się firma Ago Recykling Warszawa. Można dostarczać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny do ich punktu zbiórki bądź umawiać się na odbiór na terenie woj. mazowieckiego. Więcej informacji możecie znaleźć u nich na stronie http://elektrosmieci.warszawa.pl/.
Włóki

Re: odpady komunalne

Post autor: Włóki »

No właśnie te nieszczęsne odpady komunalne. Musimy sami znaleźć sobie firmę, która zajmie się odbiorem, transportem i składowaniem odpadów. Nie jest to takie proste ale musimy sobie z tym poradzić. A że w necie można znaleźć wszystko to także zaczęliśmy poszukiwania w internecie. I tak trafiliśmy na tę firmę https://medienpartner.pl/ która to posiada wszelkie niezbędne pozwolenia. Także przynajmniej jeden problem mamy z głowy
hiczungł

Re: odpady komunalne

Post autor: hiczungł »

Zamiast klasycznych śmietników, lepiej wykorzystać specjalistyczne zbiorniki na odpady! Zapewnione przez https://www.proekoserwis.pl/aktualno%C5 ... w-kaliszu/ okazały się wyborem nowoczesnym i godnym dzisiejszych czasów.
rótynowy

Re: odpady komunalne

Post autor: rótynowy »

Najpierw zalecałbym zaopatrzyć się w pojemniki na odpady. My od dawna współpracujemy z https://www.phu-impex.pl/wynajem-pojemn ... munalnych/ , gdyż dostarczają nam pojemniki w takiej formie. Pozwalają one na ulokowanie wszelkich śmieci, we właściwym miejscu!
Młoderski Jan

Re: odpady komunalne

Post autor: Młoderski Jan »

Segregacja śmieci to podstawa, ale żeby to robić po pierwsze trzeba mieć dobre chęci, po drugie odpowiednie pojemniki i worki do selektywnej zbiórki. Te dostanienie w dobrej cenie w https://ekoplastiksystem.pl/product-cat ... j-zbiorki/. Są wytrzymałe, odpowiednio oznaczone, nie rwą sie, spokojnie można wrzucić dużą ilość śmieci
ODPOWIEDZ