konstrukcje budowlane

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
ależ

konstrukcje budowlane

Post autor: ależ »

Zastanawiamy się nad kupnem nieruchomości, jest ona tania, ale też dosyć zapuszczona, polecicie może jakaś firmę, która zajmuje się oceną stanu i "naprawą" takich budowli?
włodek

Re: konstrukcje budowlane

Post autor: włodek »

Jak chcesz kogoś do wzmacniania i naprawy konstrukcji betonowych, to tylko oni: https://amc.net.pl/oferta,wzmocnienia-i ... ja,33.html
kaź

Re: konstrukcje budowlane

Post autor: kaź »

My do naprawy zatrudniliśmy firmę SPEC-BUD https://www.spec-bud.com.pl/oferta/napr ... dowlanych/
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: konstrukcje budowlane

Post autor: flora »

Rozumiem, o czym mówisz, byliśmy w podobnej sytuacji. Najpierw faktycznie należy sprawdzić stan budowli, czy wykonać jej diagnostykę. U nas diagnostyką, jak i późniejszą naprawą zajęła się GRUPA BARG z Warszawy https://www.barg.pl/oferta/diagnostyka-budowli/. To rzetelna firma, która kompleksowo podeszła do tematu, określili stan techniczny budynku, wskazali przyczyny powstałych uszkodzeń, itp., a do tego bez problemu zajęli się specjalistycznym wzmocnieniem i naprawą elementów konstrukcyjnych https://www.barg.pl/oferta/naprawy-i-wz ... nstrukcji/. Całość wyszła w dobrej cenie, firma świetnie się spisała, pracują tam kompetentni ludzie, którzy znają się na tym, co robią, są godni polecenia.
ginamó

Re: konstrukcje budowlane

Post autor: ginamó »

Konstrukcje warto poddać stosownej diagnostyce. Realizacją tego zadania zajęli się dla nas https://fieldlab.pl/ , realizując te zadanie w niezwykle fachowy sposób. Wiemy na czym stoimy, całe szczęście wszystko jest w porządku. Wam również radzę wykonać tego typu przegląd.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: konstrukcje budowlane

Post autor: layne »

My ze względu na charakter prac, między innymi do wiercenia rdzeniowego w betonie, ale też do szlifowania betonu, zatrudniliśmy firmę K.b.S Diament https://kbsdiament.com.pl/uslugi.html ze Śląska. To świetni specjaliści, pracują przy zastosowaniu techniki diamentowej. To niezawodne pogotowanie betonowe, pracują kompleksowo, w terminie, ale też w atrakcyjnej cenie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam serdecznie.
ginamó

Re: konstrukcje budowlane

Post autor: ginamó »

Taki projekt konstrukcyjny i jego realizację należało powierzyć doświadczonym specjalistom. Właśnie z tej okazji zgłosiłem się do https://impact-pro.pl/oferta , będących nie lada profesjonalistami w tej dziedzinie. Projekt konstrukcyjny spod ich ręki charakteryzuje znakomita jakość a tego było nam trzeba!
ODPOWIEDZ