Firmy sprzątające z Warszawy

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: mark »

Szukam firmy sprzątającej, najlepiej z Warszawy, zajmującej się utrzymaniem w czystości kompleksów użyteczności publicznej. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: dron »

Nie powinno być większego problemu ze znalezieniem tego typu usług.
Cena pewnie będzie zależała od takich czynników jak zakres sprzątania, forma zatrudnienia czy termin sprzątania (czy ma to być poranna a może popołudniowa usługa).
Dopytaj jeszcze w Inwemer, tutaj masz do nich linka: https://www.inwemer.pl/
Awatar użytkownika
alka65
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2019, 19:05

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: alka65 »

Może nie Warszawa, ale gdyby ktoś szukał na zachodzi, to z pewnością oni poradzą sobie z brudem w biurach i innych pomieszczeniach http://impuls24.pl/zakres-uslug/sprzatanie/.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: likka9 »

ja firmy sprzątającej nigdy nie wynajmowałam, bo po co,a le mam fajny odkurzacz roombę, do odkurzania całego mieszkania, wiec to jedyny sprzet który robi coś za mnie własnie w mieszkaniu :)
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: elżbieta66 »

Fajnie też po odkurzaniu ogarnąć podłogi czymś myjącym, u mnie jest to mop parowy od ariete, fajnie i szybko myje oraz jest naprawdę niedrogi, patrzac na taką wysoką jakość produktu
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: kira »

likka9 pisze: ↑28 kwie 2020, 13:07 ja firmy sprzątającej nigdy nie wynajmowałam, bo po co,a le mam fajny odkurzacz roombę, do odkurzania całego mieszkania, wiec to jedyny sprzet który robi coś za mnie własnie w mieszkaniu :)

a jaki masz model kochana? Bo ja mam roombe e5, ale zastanawiam sie nad nowszym modelem :)
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: Klara27 »

U mnie też mop pomaga w sprzątaniu. Kupiłam jakieś dwa miesiące temu hizero bionic mop http://sternapolska.pl/nasze-marki-i-uslugi/224-hizero i jestem nim oczarowana. Zamówiłam sobie prezentację do domu, bo chciałam mieć pewność, że sprzęt będzie dobry. Dziewczyny on odkurza, myje i suszy. Sprzątanie to teraz pestka ;)
Dev
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2020, 7:12

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: Dev »

Dbanie o czystość w wielu miejscach jest niezwykle istotne. Dobra firma sprzątająca Warszawa powinna raczej mieć w ofercie sprzątanie zarówno domów, jak i powierzchni biurowych, magazynów, czy nawet miejsc użyteczności publicznej. Dobrze jest zapoznać się z ofertami wielu firm, by wybrać tę najbardziej nam odpowiadającą. ;)
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: cero »

My zatrudniamy firmę sprzątającą Megan (z Warszawy oczywiście) https://sprzatanie-megan.waw.pl/. Mają bardzo dobrą, kompleksową ofertę. Usługi wykonują bardzo porządnie, przykładają się do pracy, dzięki nim zawsze jest czysto. Widać, że znają się na tym co robią, są kompetentni, spisują się doskonale, no i mają przystępne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
derpa
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:02

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: derpa »

O czystość naszego biura już od dawna dba firma Kompleks z Warszawy https://www.kompleks24.pl/biura-sprzatanie/ i nie zamierzamy zmieniać tego faktu. Pracują bardzo porządnie, mają usługi w dobrych cenach, kompleksowo zajmują się utrzymaniem czystości, a obecnie dodatkowo wprowadzili nowe procedury, ze względu na koronawirusa, wiec mamy już pewność, że wszystko jest także dobrze odkażone, polecam gorąco.
Awatar użytkownika
Kostrzycka
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:46

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: Kostrzycka »

Gdyby ktoś z Was szukał w stolicy firmy, która oferuje pranie dywanów i tapicerek sof czy narożników to polecam zgłosić się do nich - https://idealnesprzatanie.pl/pranie-dyw ... -warszawa/ Zajmą się tematem profesjonalnie i tak, jak trzeba.
Moniśa

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: Moniśa »

U mnie we wspólnocie mieszkaniowej sprzątaniem zajmuje się firma http://cursarius.pl/opieka-dla-wspolnot ... owych.html i nie mogę złego słowa powiedzieć. Na klatkach zawsze jest czysto, sprzątają dokładnie. Dbają o poręcze, okna i porządek przed klatką. Pani, która sprząta jest zawsze uprzejma i uśmiechnięta :)
karolinaktoś

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

Post autor: karolinaktoś »

Odkąd zatrudniłem https://clean-max.pl/ do sprzątania zoptymalizowałem koszty i obowiązki. Przedewszystkim odeszło mi zatrudnianie pracownika, którego koszt razem ze sprzętem to ponad 6 tysięcy. Okazuje się, ża za podobny zakres opłacam fakturę o połowe mniejszą niż koszt sprzątaczki na etacie. Mamy spore biuro, ale odpowiednia mobilizacja pracowników do podstawowych czynności i zewnętrzna firma to klucz do czystości i oszczędności :)
ODPOWIEDZ