Torba

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Torba

Post autor: Archi1 »

W jakich miejscach szukacie modowych inspiracji ? Gdzie udaje wam się znaleźć coś co was zainspiruje? Śledzicie takie modowe blogi https://panitorbalska.com/ by mieć pomysly na to jak się ubrać?
Awatar użytkownika
zofialipska
Posty: 31
Rejestracja: 07 paź 2019, 15:55

Re: Torba

Post autor: zofialipska »

Ja nie śledzę żadnych blogów, nie szukam tez inspiracji. Ubieram się tak jak lubię i zgodnie ze stylem w którym mi wygodnie.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Re: Torba

Post autor: Tomasz »

Obecnie jest bardzo duży wybór toreb więc bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Piękne i solidne torby skórzane znajdziecie w ofercie sklepu Słoń Torbalski https://slontorbalski.pl/Torby-10195 . Tu możecie zamówić oryginalne torby wykonane ze skóry wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
melodia67
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:01

Re: Torba

Post autor: melodia67 »

Myślę, że torba powinna być dobrej jakości. Bez względu na to czy będziemy używać jej na codzień czy podczas podróży nie chcemy by stało się z nią coś złego. Warto zajrzeć na przykład na stronę: https://adam-baron.pl/ . To luksusowa polska marka toreb i akcesoriów skórzanych została założona w 1993 roku przez Adama Barona. Każda torba tam dostępna ma swój indywidualny charakter. Materiał to - prawdziwa skóra naturalna z Włoch.
asieńka

Re: Torba

Post autor: asieńka »

A co powiecie na przykład na takie torby sportowe: https://www.fightershop.com.pl/c197-torby-sportowe ? Moim zdaniem to całkiem dobre rozwiązanie. Taką torbę można zabrać ze sobą na przykład na wakacje - albo też na siłownię. Tego typu torby nigdy nie wychodzą z mody.
Nishaknąpp

Re: Torba

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.Communication is one of the core functions of dynamic work culture. That you did not fail to give us. Thanks for the opportunity. You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 안전놀이터
ODPOWIEDZ