Kupić mieszkanie pod wynajem turystyczny?

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
zaljarek
Posty: 14
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:10
Lokalizacja: Dłużew

Re: Kupić mieszkanie pod wynajem turystyczny?

Post autor: zaljarek »

Wpadł mi ostatnio ciekawy artykuł na ten temat https://www.wprost.pl/nieruchomosci/102 ... iznes.html. Tego typu inwestycja ma wiele zalet, sezon turystyczny trwa coraz dłużej, a plaże nad Bałtykiem w wakacje pękają w szwach. Jeśli wybierzemy odpowiednią lokalizację i zagwarantujemy wysoki standard, to na brak chętnych nie powinniśmy narzekać.
Awatar użytkownika
elwin013
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 2:21

Re: Kupić mieszkanie pod wynajem turystyczny?

Post autor: elwin013 »

Akurat coś takiego jest mi w ogóle nie potrzebne. Ciekawe, czy innym forumowiczom się to przyda.
Trzeba żyć i cieszyć się, i płakać, i przeklinać, i diabli jeszcze wiedzą, co robić, ale nie wolno wspominać.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Kupić mieszkanie pod wynajem turystyczny?

Post autor: lanza »

Na pewno się przyda, sama rozważam taką inwestycję. Myślałam wstępnie o osiedlu Modern Tower ale zastanawiam się na innymi lokalizacjami w Trójmieście, zależy mi na mieszkaniu z wykończeniem pod klucz
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Kupić mieszkanie pod wynajem turystyczny?

Post autor: yuba »

Myślałam raczej o wynajmowaniu mieszkania studentom ale zobaczymy jak będzie. Zamierzam kupić mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera a po przeprowadzce tam będę mogła wynajmować komuś moje stare mieszkanie, to też dobry pomysł na zarabianie
ODPOWIEDZ